ЧУ U16 Дружба - СДЮСШОР

Неділя, 18 Квітня 2021, 21:19

Дружба – Сдюсшор 8:1 (1:0; 3:1; 4:0)

З початку гри «Дружба» вирішила не втрачати часу та одразу почала тиснути на ворота суперників, однак швидко рахунок відкрити не вдалося. Вперше цифри на табло змінилися на екваторі періоду: відзначився Арсен Москаленко, який отримав шайбу від Данила Котюка в середині майданчика та з легкістю зробив рахунок 1:0. Поступово гра вирівнялася та пішла на зустрічних курсах. Одного разу ми залишилися в більшості, але гравці «Сдюсшору» змогли витримати напругу, рахунок до кінця періоду не змінився.

Маючи велике бажання збільшити розрив у рахунку, дружбовці не стали зменшувати обертів і після перерви. Іван Бондарчук знайшов передачею Арсена Москаленка, і капітан оформив дубль. Продовжив розвивати гольовий успіх Владислав Зубрійчук, отримавши передачу від Ярослава Прохорова. Через хвилину рахунок збільшив Дмитро Кузічкін, який кинув з дальньої відстані влучно в ворота. В кінці періоду «Сдюсшору» вдалося закинути шайбу «престижу».

У третьому періоді наша команда продовжила радувати гольовими звершеннями. Вже на третій хвилині у «Дружби» з'явилася можливість проявити себе в грі «5 на 3». Для дружбовців дана обставина немов стала сигналом до початку активних дій. Гра перемістилася в зону суперника, і після ряду "пристрілювальних" кидків підопічні Олександра Миколайовича почали радувати гольовими успіхами. Спочатку Владислав Зубрійчук і Артем Шарець віддали пас Арсенові Москаленку, та захисник оформив хет-трик. А реалізувати одного «зайвого гравця» вдалося завдяки прицільному кидку Владислава Дем'яненка. Результативною сьогодні опинилася зв'язка Прохоров - Зубрійчук, на 6 хвилині Владислав Зубрійчук оформив дубль після передачі того ж Ярослава Прохорова. «Вишенькою на торті» в сьогоднішньому матчі став гольовий кидок Івана Бондарчука за 50 секунд до кінця матчу.

Дружба – Сдюсшор 7:2 (3:0; 3:1; 1:1)

Дружбовці з перших же секунд влаштувалися в чужій зоні, змушуючи суперників пристосовуватися до заданого стилю. Перша шайба у воротах суперника опинилася після кидка Матвія Якименка, передачі записали на Іллю Бєсєдіна і Данила Котюка. Другий гол ми закинули в меншості, відзначився іменинник Володимир Ревенко, який одразу після вкидання отримав шайбу від Данила Котюка і недовго думаючи, кинув точно в ціль. Далі вдалося реалізувати більшість на 16 хвилині - свою гольову серію продовжив Арсен Москаленко, асистент - Ярослав Прохоров.

Після перерви «Дружба» не зменшила темп і до кінця періоду шайба у воротах суперника побувала ще тричі. Спочатку Ілля Бєсєдін та Прохоров Ярослав знайшли передачею Артема Шарця, який кинув в один дотик, не залишивши воротареві вибору, окрім як капітулювати. Потім відзначився Арсен Москаленко, який отримав «щасливу» передачу від автора минулого голуАртема Шарця. Після гольового успіху Володимир Ревенко зробив передачу на Іллю Бєсєдіна, який вчасно підключився до взяття воріт та завершив атаку точним кидком. Однак відразу після цього гола, «Сдюсшор» швидко відповіли влучним кидком Іллі Марінцева.

На середині третього періоду ми пропустили другу шайбу від того ж Іллі Марінцева. А за 4 хвилини до кінця матчу остаточний рахунок поєдинку встановив Володимир Ревенко, який встиг на добивання після кидка Артема Шарця. Асистентом в цьому епізоді також виступив Матвій Якименко.

Ця перемога дозволила «Дружбі» піднятися на сьоме місце в таблиці.