ЧУ U16 Дружба – Ковалівські Кабани

П'ятниця, 7 Мая 2021, 21:52

Дружба – Ковалівські Кабани 5:1 (0:0; 4:1; 1:0)

Стартовий період пройшов у безперервних атаках "Дружби". Команда намагалася створювати моменти, харків'яни дважди залишалися в більшості, але відкрити рахунок так і не вдалося – на перерву команди пійшли з нулями на табло.

У другому періоді харків'яни з перших хвилин кинули всі сили в атаку. І не дарма - на 50 секунді Арсен Москаленко відкрив рахунок. Як і в першому періоді, харків'яни двічі залишалися в більшості, але реалізувати «зайвого гравця» не вдалося. Зате вже в рівних складах Владислав Зубрійчук прицільним кидком вразив ворота суперників. Асистентом виступив Володимир Ревенко. На екваторі матчу суперники розмочили наші ворота, додавши інтригу в матч. За 6 хвилин до кінця Кирило Удальцов підібрав шайбу після кидка Іллі Бєсєдіна і змусив капітулювати воротаря – 3 : 1. Наступним гольовим звершенням відзначився вже Ілля Бесєдін, який зробив кидок в один дотик відразу після передачі Арена Москаленка.

Результативний хокей продовжився і в третьому періоді. Підсумком матчу став дубль Іллі Бєсєдіна. Нападник втік «1 в 0» з воротарем і майстерно його обіграв – 5 : 1. До кінця періоду ще були зміни в чисельному складі, але на результат матчу це не вплинуло.

Дружба – Ковалівські Кабани 5:1 (3:1; 1:0; 1:0)

У першому періоді господарі майданчика буквально замучили оборону суперника гольовими моментами. Рахунок відкрив Володимир Ревенко на другій хвилині. Продовжив розвивати гольовий успіх Данило Солодовник, який буквально заштовхав шайбу в ворота на сьомій хвилині. Асистентами виступили Дмитро Кузічкін і Арсен Москаленко. Через кілька хвилин, в черговому атакуючому рейді гол забив Арсен Москаленко. Майже відразу «Ковалівські Кабани» розмочили наші ворота, проте вибити з колії наших гравців ця неуважність не змогла. Харків'яни обрушили натиск атак на ворота суперника та змусили гостей з Ковалівки думати тільки про оборону.

Другий період пройшов на зустрічних курсах. Харків'яни увійшли у смак після успішного першого періоду і тому нерідко «Ковалівським Кабанам» доводилося докладати зусиль для того, щоб відсунути гру від своїх воріт. Єдиний гол в цьому періоді забив Владислав Дем'яненко, замкнувши передачу Артема Шарця. У цьому моменті так само асистентом виступив Олександр Заруба.

Третя двадцятихвилинка радувала швидкісними атаками з достатком небезпечних моментів. На екваторі третього періоду Артем Шарець втік на «рандеву» з воротарем суперника та став автором останньої в цій грі шайби. За п'ять хвилин до кінця у нас була можливість пограти «5 на 3», але суперники були уважними, пробити оборону не вийшло.

Таким чином, «Дружба» (2005 р.н.) завершує свій виступ у Чемпіонаті України двома перемогами та виявляється на сьомому рядку в турнірній таблиці.