Дружба - бронзовий призер Junior Hockey Cup

Середа, 12 Мая 2021, 20:49

Турнір пройшов з 3 по 6 травня на двох льодових аренах - в Дружківці та Краматорську. Учасниками першості стали 8 клубів. Вікова категорія 2004-2006 р.н.

«Дружба» - «Донбас U-17» 4 : 5 (1 : 4, 3 : 1, 0 : 0)

Перший ігровий день пройшов у впертій боротьбі з командою «Донбас U-17». Поступаючись у першому періоді з рахунком 1: 4, де автором єдиної шайби став Сергій Нікулін, харків'яни скоротили відрив до мінімального вже в другій двадцятихвилинці. Спочатку відзначився Ілля Бєсєдін, а продовжив розвивати гольовий успіх Михайло Ковальчук та Сергій Нікулін, який оформив дубль в цьому матчі. Зустріч завершилася з мінімальним відривом команди з Донецьку – 4 : 5.

«Дружба» - «Білий Барс 2005-2006» 4 : 1 (2 : 0, 1 : 0, 1 : 1)

Другий матч відбувся з «Білим Барсом 2005-2006». Рахунок у грі відкрив Артем Шарець, і через кілька хвилин Михайло Ковальчук збільшив перевагу – 2 : 0. Автором третьої шайби став Ілля Бєсєдін, а питання про переможця зняв Андрій Кривоножкін , який закинув четверту шайбу. Суперники відповіли «шайбою престижу» в середині третього періоду. Перша перемога «Дружби» в рамках турніра- 4 : 1.

«Дружба» - «Придніпровськ» 4 : 2 ( 3: 0, 0 : 1, 1 : 1)

У матчі третього ігрового дня «Дружба» схрестила ключки на льоду з «Придніпровськом». У першому періоді були закинуті шайби, які і визначили переможця. «Дружба» відзначилася тричі - відкрив рахунок Ігор Ніколаєвіч, Ілля Бєсєдін продовжив показувати відмінну результативність, ставши автором другої шайби, «вишенькою на торті» став гол Андрія Кривоножкіна за дві хвилини до перерви. Другий період пройшов на зустрічних курсах, суперники розмочили наші ворота, більше шайб в цьому періоді вболівальники не побачили. У третьому ігровому відрізку відзначився Михайло Ковальчук, а остаточний рахунок встановили суперники за 8 хвилин до завершення матчу - 4: 2.

«Дружба» - «Кривбас» 4 : 2 (1 : 1, 2 : 0, 1 : 1)

У матчі за третє місце «Дружба» змагалася з «Кривбасом». Рахунок відкрили суперники, «Дружба» змогла відповісти тільки через 10 хвилин прицільним кидком Андрія Кривоножкіна. У другому періоді гольовий успіх продовжили розвивати Арсен Москаленко та Ілля Бєсєдін. Автор четвертої шайби - Сергій Нікулін. На останніх хвилинах матчу суперники закинули ще одну шайбу, але на результат гри це вплинути не змогло - зустріч завершилася перемогою харків'ян з рахунком 4 : 2.

Вітаємо тренерів Олександра Баранковского та Олександра Романенка, а також їх підопічних з успішним дебютом і бажаємо подальших успіхів!