ФІНАЛ ПХЛ 2005 - 2006

Середа, 12 Мая 2021, 20:59

Дружба – Донбас 5:2 (3:0; 1:2; 1:0)

З перших секунд гри «Дружба» пішла в атаку, бо сидіти в обороні на фінальних матчах часу немає. На п'ятій хвилині рахунок відкрив Ілля Бєсєдін. Харків'яни продовжили тиснути на ворота суперника і за 6 хвилин до кінця періоду Арсен Москаленко підібрав шайбу біля борту та виїхав на зручну позицію – 2 : 0. Далі після затяжної атаки Владислав Дем'яненко перевів шайбу на Дмитра Кузічкіна, і той записав на свій рахунок ще одну шайбу, зробивши рахунок на табло 3 : 0.

Другий період пройшов на зустрічних курсах. Всі основні події почали розвиватися на останніх п'яти хвилинах періоду - розслабившись, ми пропустили дві шайби за хвилину. Суперники скоротили відрив до мінімального – 3 : 2. Незабаром «Дружба» знову змогла збільшити відрив - Артем Шарець підібрав шайбу на середині майданчика та стрімко обійшов всіх суперників – 4 : 2.

У третьому періоді основним завданням було не втратити пильність та не давати супернику кидати по воротах. Із завданням харків'яни успішно впоралися, як бонус - на останніх секундах Микита Моїсеєв встановив підсумок матчу 5 : 2.

Дружба – Кременчук 4:1 (1:0; 1:1; 2:0)

У стартовій п'ятнадцятихвилинці «Дружба» взяла шайбу під свій контроль. На третій хвилині Микита Моїсеєв відкрив рахунок та записав ще один гол у складі «Дружби». Гравці по черзі наносили кидки, не раз суперників рятував воротар. Велика кількість нереалізованих моментів завадила збільшити перевагу. На перерву команди пішли з рахунком 1 : 0.

У другому періоді суперники боролися за кожен шматок льоду, прагнули завдавати більше кидків по воротах. Основні події розвивалися за три хвилини до завершення п'ятнадцятихвилинки. Артем Шарець виконав сольний прохід, і шайба опинилася у воротах. На наступній зміні ми пропустили шайбу, суперники скоротили відставання до мінімуму.

Третій період вимагав від харків'ян активності та реалізації моментів. Гравці «Дружби» с цим завданням успішно впоралися. Ініціативу на себе взяв капітан Арсен Москаленко і завдав влучного кидка – 3 : 0. Остаточний рахунок гри встановився за три хвилини до кінця. Володимир Ревенко кидав по воротах, а Артем Шарець встиг на добивання.

Дружба – Донбас 2:1 (0:1; 1:0; 1:0)

У другій грі з «Донбасом» ми пропустили перші при грі в меншості. Немає нічого дивного в тому, що пропустивши гол, харків'яни збільшили тиск. В тричі перекидали суперника, навіть залишалися в більшості - шайба у ворота вперто не йшла. Встановити рівновагу на табло в першому періоді не вдалося.

Другий період пройшов в рівній боротьбі. Харків'яни продовжували шукати щастя в зоні суперника, змушували суперника вилучатися. На останній хвилині Арсен Москаленко зрівняв рахунок – 1 : 1.

Третій період був найбільш хвилюючим для гравців та уболівальників - рахунок 1 : 1 і боротьба за перше місце в лізі. Грали до помилки. І ось, той самий момент, в передчутті якого ми були весь сезон - за хвилину до кінця найважливішого матчу Микита Моїсеєв кинув чітко поміж ніг воротарю та змінив рахунок на 2 : 1!!!

Дружба – Динамо 3:2 (1:1; 1:1; 1:0)

Ще один матч, який стоїть перегляду! Гра почалася з швидкого голу на 20 секунді - відзначився Микита Моїсеєв. Уже до кінця періоду суперники зрівняли рахунок, додавши інтригу в матч.

На початку другого періоду ми пропустили гол - тепер уже нам довелося наздоганяти дніпровське «Динамо». І ось заповітний момент - Кирило Удальцов підібрав шайбу у середині поля, і обігравши всіх захисників «Динамо» зрівняв рахунок – 2 : 2!

Почалася знову гра до першої помилки. Занепокоїло вболівальників вилучення в складі на початку періоду, але «Дружба» відмінно відпрацювала в захисті. Радісною стала 12 хвилина - Володимир Ревенко прийняв пас від Данила Котюка та блискуче закінчив атаку - 3: 2! Були спроби закинути ще, але завдання на гру було виконано - харків'яни виграли.

Таким чином, «Дружба» (2005-2006 р.н.) стала чемпіоном Придніпровської Хокейної Ліги! Підопічні Олександра Баранковского подолали всі перешкоди турнірної таблиці і блискуче продовжили розвивати успіх команди 2007 року, яка є дворазовим чемпіоном ПХЛ двох минулих сезонів!