Підсумки ПХЛ Інтерв'ю з Іллею Бєсєдіним

Вівторок, 18 Мая 2021, 20:40

Нападник Ілля Бєсєдін в сьогоднішньому інтерв'ю - про перемогу в ПХЛ і кращих матчах в сезоні.

Як би ти оцінив цей сезон для команди та для себе особисто?

Якщо говорити за всю команду, то я можу з упевненістю сказати - ми виконали величезну роботу, щоб стати чемпіонами. Сезон вийшов успішним і насиченим.

Що для тебе є показником успішності сезону?

Найбільшим показником, звичайно, є золото. Особисто для мене - прогрес в грі.

Чим відрізнявся сезон в період пандемії від всіх, що були раніше?

У період пандемії у нас не завжди були тренування на льоду, тому до ігор було важче підготуватися.

Чи були нереалізовані моменти, про які до сих пір згадуєш?

При грі з «Легіоном» у другому турі, як мені, так і всій команді, не вдалося забити більше 1 шайби, підсумок – 1: 2, особливо була видна моя нереалізація в першому періоді.

Найбільш незручний суперник в цьому сезоні

На мою думку в ПХЛ найбільш незручним суперником був «Кременчук - 2006».

Озираючись назад, змогли б його обіграти? Що потрібно було б зробити для перемоги?

Для перемоги над «Кременчуком - 2006» нам не вистачило зовсім трохи, програли з мінімальним рахунком 2-3. Нам потрібно було не пропустити швидкі голи, що ми і не змогли зробити.

Що потрібно для того, щоб команда була справжнім колективом?

Щоб була згуртованість в команді, повинен бути відповідальний тренер і довіра один до одного. Весь сезон в команді підтримувалася дисципліна та робота один за одного - це нас згуртувало.

Найкращий матч для тебе в цьому сезоні

Якщо брати ПХЛ, то гра з «Донбасом - 2006» під час 3-го туру в Харкові. Я забив 3 шайби в першому періоді та дав перевагу в рахунку для нашої команди.

Розкажи будь-яку смішну ситуацію, яка сталася в цьому сезоні

У недавній грі з сильним суперником «Легіоном», при рахунку 3-3, суддя зрозумів, що у домашньої команди (Легіон) не вистачає сил на перемогу, (а їм ця перемога була дуже важлива), тому вирішив завершити гру технічною поразкою для нас , тим самим не давши нам навіть шансу дограти матч.