ЧУ U12 Дружба - СДЮСШОР-1

Понеділок, 11 Жовтня 2021, 18:32

Дружба –Сдюсшор-1 2:3 (1:0; 0:2; 1:1)

Перший період матчу пройшов на зустрічних курсах - гравці спостерігали за діями суперників і шукали слабкі сторони в захисті. В цьому періоді успіх наздогнав «Дружбу»: автором першої закинутої шайби в сезоні став Гліб Кривоножкін. Асистентами виступили Назар Сорока і Гордій Кураш. Більше гольових кидків в цьому періоді ми не побачили.

Другий період матчу склався для «Дружби» не найвдалішим чином - нам закинули дві шайби, які так і залишилися без відповіді. На контрасті зі стартовим відрізком гра проходила майже весь час в нашій зоні. Хоча неодноразово дружбовці робили контратаки та були неймовірно близькі до успіху, на заваді стали численні вилучення в складі нашої команди.

У третьому періоді ми намагалися уважно та надійно діяти, але фортуна знову посміхнулася супернику - за п'ять хвилин до кінця матчу нам закинули третю шайбу. Питання порятунку гри дружбовці не відклали в «довгий кошик». За три хвилини до кінця матчу Гліб Кривоножкін оформив дубль. В цьому йому допомогли Гордій Кураш та Арсеній Тимченко. Наздоганяти завжди нелегко. Проте, хокеїсти «Дружби» до останніх секунд намагалися виправити ситуацію в матчі. Змінити хід матчу хокеїсти вже не змогли - навіть шостий польовий гравець та два вилучення в складі «Сдюсшор-1» не дозволили закинути «Дружбі» ще одну шайбу і зрівняти рахунок. На жаль, сьогодні поступилися 2 : 3.

Дружба – Сдюсшор-1 4:3(Б) (0:1; 1:2; 2:0)

Другий матч між харківськими командами гарантував наявність яскравих гольових моментів та емоційних ситуацій на ігровому майданчику. На початку гри довелося стримувати активність суперника. По черзі команди грали в більшості. Весь період дружбовці успішно руйнували атаки суперників, але за три хвилини до кінця періоду неуважність нас підвела та «Сдюсшор-1» відкрив рахунок.

У другому періоді «Дружба» намагалася додати активності в атаці та влаштувала ряд напружених моментів біля воріт «Сдюсшору - 1». Але все-таки другу шайбу в наші ворота ми пропустили. В середині другого періоду Гліб Кривоножкін прорвався на «рандеву» з голкіпером «Сдюсшору-1» і закинув першу шайбу в ворота суперників. На наступних хвилинах не реалізувавши свої шанси, дружбовці дозволили відзначитися супернику – гравці «Сдюсшору-1»  закинули третю шайбу в наші ворота. На перерву команди пішли з рахунком 1 : 3, але впадати у відчай було ще рано.

Третій період почався з атак гравців «Дружби», які надихнулися можливістю змінити хід гри. На 30 секунді спрацювала «харківська гармата» та Гордій Кураш майстерно закинув другу шайбу у ворота суперників, встигнувши на додавання після численних кидків Гліба Кривоножкіна. Після цього у наших хокеїстів відкрилося «друге дихання». Атаки одна за однією, впевнені дії в обороні - все говорило про те, що в нас є всі шанси зрівняти рахунок! Яскравий і цікавий хокей в рамках періоду закономірно призвів до взяття воріт. Розіграш більшості реалізував Гліб Кривоножкін після чудової передачі від Арсенія Тимченка і, підкресливши прагення команди не опускати руки, зрівняв рахунок – 3 : 3! У решти гри обидві команди мали шанси «качнути» чашу терезів на свою користь, однак фінальні цифри на табло залишилися рівними.

Переможця визначали в серії булітів. Голи - красені від Гордія Кураша і Гліба Кривоножкіна принесли нам першу перемогу в сезоні та два бали в турнірну таблицю!

Попереду у «Дружби» (2010 р.н.) - виїзд до Кременчука, де 23-24 жовтня харків'яни зіграють з місцевою командою. Дякуємо вболівальникам за підтримку!