ЧУ U15 Дружба - Альтаїр

Понеділок, 11 Жовтня 2021, 18:36

Дружба – Альтаїр 5:4 (2:1; 1:2; 2:1)

Дружбовці почали матч активно та відкрили рахунок на сьомій хвилині: автором першої шайби в новому сезоні став Єгор Бузоверя, який замкнув передачу від Данила Солодовника. Через дві хвилини рахунок подвоївся - уболівальників порадував точний кидок Єгора Русанова, асистентом виступив Михайло Дрозд. Однак після вилучення в нашому складі суперники зменшили перевагу «Дружби» до однієї шайби. Двічі ми залишалися в більшості, але закинутих шайб в цьому періоді вже не було.

У другому періоді харків'янам чимало довелося попрацювати в обороні. «Альтаїр» багато грав в більшості, так що кількість небезпечних моментів біля наших воріт в порівнянні з попереднім періодом значно зросла. В нерівних складах «Альтаїр» зрівняв рахунок. Уже в грі «5 на 5» суперникам вдалося скористатися неуважністю «Дружби» і вийти вперед - 2: 3. На наступних хвилинах чисельною перевагою скористалися вже ми - Данило Солодовник знайшов слабке місце у воротаря, передачу записали на Кирила Удальцова. До кінця періоду була можливість пограти в більшості, але реалізувати ми не змогли - на перерву команди пішли з рівним рахунком 3 : 3.

У третій двадцятихвилинці харків'яни повторили помилку другого періоду та знову не змогли захистити ворота в меншості. Але майже відразу змогли реабілітуватися - Кирило Удальцов завдав гольовий кидок після передачі Данила Солодовника. Після вилучення в складі донеччан Всеволод Василенко продемонстрував відмінну роботу та поставив «крапку» в сьогоднішньому матчі – 5 : 4! До кінця гри ми залишалися в меньшості, але на результат матчу це не змогло вплинути - все помилки були виправлені та чіткі дії в обороні призвели до першої перемоги в сезоні!

Дружба – Альтаїр 5:3 (3:0; 1:2; 1:1)

Другий матч продовжив радувати вболівальників неймовірно яскравим, емоційним і захоплюючим хокеєм. Харків'яни почали з сильного натиску, який супроводжувався низкою гострих моментів біля воріт «Альтаїра». Вже на сьомій хвилині ігрового відрізка був відкритий рахунок в цій грі! Данило Солодовник здійснив сольний прохід і точним кидком влучив у ворота донеччан. Через хвилину відзначився капітан «Дружби» Кирило Удальцов, який скористався передачею Івана Бондарчука і не залишив шансу воротареві суперників – 2 : 0. За дві хвилини до кінця періоду Кирило Удальцов оформив дубль. На перерву команди пішли з комфортним рахунком на табло 3 : 0.

На екваторі другого періоду «Альтаїр» закинув першу шайбу в наші ворота. Суперники спробували відродити надію та закинули другу шайбу за 3 хвилини до кінця періоду. Звичайно, «Дружба» не змогла залишити без уваги цей факт і збільшила розрив у рахунку - Всеволод Василенко змусив воротаря капітулювати. Асистентами в цьому моменті виступили Михайло Шеліпов та Єгор Бузоверя.

У третьому періоді атак з боку «Альтаїра» ставало все більше - суперники бажали взяти бали на домашній арені. За п'ять хвилин до кінця матчу суперникам вдалося відіграти одну шайбу, рахунок при цьому став 4 : 3. У суперників з'явився шанс і вони з натхненням атакували. Харків’яни були сконцентровані на одному - не пропустити. З чим не тільки успішно впоралися, але й збільшили розрив в рахунку до двох шайб! Данило Солодовник скористався моментом, передачу зробив Андрій Макаренко. Як підсумок - зустріч закінчилася впевненою перемогою «Дружби» 5 : 3!

Єгор Бузоверя (автор першої закинутої шайби в сезоні):

- З самого початку розумів, що реалізую той момент– шайба стовідсотково опинилася б у воротах. У «Альтаїра» добре виходить розігрувати більшість, наші вилучення були ні до чого. Потроху вливаємося в ритм після пропущеного сезону.

Всеволод Василенко:

- Якби виконували всі настанови тренера, то гралося б легше. Були непотрібні вилучення – через це не встигали відновлювати сили. Нам була важлива ця перемога - перші матчі задають настрій на весь сезон. Тренуємося та перемагаємо!

Андрій Макаренко:

-На цих вихідних ігри були непростими. Найскладнішим було в кінці кожної гри утримати рахунок і не пропустити. Я вважаю, що ми їхали на ці зустрічі з правильним настроєм – з самого початку розуміли, що буде нелегко, обом командам потрібні перемоги. Аналізуємо помилки і готуємося до наступних ігор.

Попереду у «Дружби»  два матчі з «Кременчуком» 23-24 жовтня в Харкові. Дякуємо вболівальнікам за підтримку! До зустрічі на хокеї!