ЧУ U15 Дружба - Кременчук

Понеділок, 25 Жовтня 2021, 22:12

Дружба – Кременчук 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

Перший період пройшов у режимі «пінг-понгу»: шайба металася від воріт до воріт. Харків'яни багато атакували, намагалися гасити спроби «Кременчука» першим відкрити рахунок. Однак на останній хвилині періоду з'явилися проблеми в обороні та суперники відкрили рахунок.

Після перерви видовищний хокей на майданчику продовжився. У нас була можливість пограти в більшості, але гольового успіху в цьому періоді не мала жодна з команд. Проте динаміка, швидкості, моменти, боротьба і напруга на арені не дозволяли вболівальникам ні на мить відірватися від зустрічі.

На п’ятій хвилині останній двадцятихвилинки суперники подвоїли перевагу. Харків'яни взялися «навантажувати» гостей з Кременчука своїми атаками та мали чимало вигідних ситуацій для того, щоб розмочити ворота. Єдиний гол у сьогоднішньому матчі закинув Єгор Бузоверя з передачі Всеволода Василенка. Крапку в сьогоднішньому матчі поставили суперники, закинувши третю шайбу у наші ворота на останній хвилині.

Дружба – Кременчук 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Наступна гра цих вихідних розпочалася на зустрічних курсах. Команди обмінювалися небезпечними атаками і вболівальники з нетерпінням чекали на привід для радощів. На жаль, у сьогоднішньому матчі відкрили рахунок знову суперники. Наприкінці періоду була можливість пограти у більшості, але знову не реалізували.

Друга двадцятихвилинка мала не менше видовищних моментів. Ми багато часу проводили в чужій зоні і не раз були близькими до успіху. Двічі залишалися в більшості, один раз у меншості, але безрезультатно. За п'ять хвилин до кінця ми розмочили ворота, відзначився Кирило Удальцов, асистенти - Михайло Шеліпов та Данило Солодовник. Команди пішли на перерву з рівним рахунком на табло – 1:1.

У третьому періоді харків'яни продовжили шукати шанси в атаці, радуючи вболівальників яскравими моментами та безкомпромісною боротьбою. Вирішальний гол закинув Данило Солодовник, передача Івана Бондарчука. Наприкінці періоду біля воріт «Дружби» теж було спекотно, але впевнені дії наших гравців зняли питання про сьогоднішнього переможця!

Іван Бондарчук:

- В зустрічах з «Кременчуком» я дебютував у ролі капітана, не приховую, це нелегка робота, на мені лежить велика відповідальність за результат усієї команди. У першій грі важким моментом була третя шайба у наші ворота за хвилину до завершення гри, після цієї шайби ми перейшли в гру в обороні, що не дозволило нам переламати хід гри. Другу гру ми почали впевненіше, вивчивши суперника, намагалися не допускати помилок в обороні та більше йти в атаку, внаслідок чого нам вдалося виграти гру. У цих іграх ми мали багато нереалізованих моментів, є над чим працювати. Ми маємо трохи часу для роботи над помилками.