ЧУ U12 Дружба - Кременчук

Понеділок, 25 Жовтня 2021, 22:15

Дружба – Кременчук 6:9 (1:3, 3:3, 2:3)

У дебюті матчу харків'яни після нетривалої боротьби втратили увагу, чим скористалися господарі льоду: рахунок було відкрито. Після невдалого початку гра перемістилася до зони «Кременчука». На сьомій хвилині ми залишилися у меншості, але навіть у такій ситуації «Дружба» не розгубилася і Гліб Кривоножкін здійснив стрімку конратаку, зрівняв рахунок – 1:1. Але до кінця періоду "Кременчуку" вдалося закинути ще двічі - на перерву команди пішли з рахунком 1:3.

На другій хвилині періоду Гліб Кривоножкін передачею відрізав усіх захисників і Гордій Кураш вийшов «1 в 0», майстерно обігравши воротаря. Вже у наступному вкиданні, надихнувшись гольовим успіхом, Гордій Кураш і Гліб Кривоножкін попрямували до воріт і перехитрили воротаря – спочатку кинув Гордій Кураш, шайба відлетіла до центрального нападаючого і Гліб Кривоножкін відправив шайбу чітко у ворота. Таким чином, харків'яни зрівняли рахунок – 3:3. На 4 хвилині ми залишилися в більшості, але пропустили четверту шайбу. Після наступного вкидання ми відповіли голом– Гліб Кривоножкін віддав передачу з-за воріт і Гордій Кураш кинув буквально у порожні ворота. Суперники йшли «нога в ногу». За 8 хвилин до кінця періоду «Кременчук» вийшов уперед і трохи згодом подвоїв перевагу. На 12 хвилині періоду ми мали чисельну перевагу, додали швидкостей, але до перерви гольових кидків уболівальники вже не побачили – рахунок залишився 4:6.

На третій хвилині харків'яни знову повернули собі ініціативу – шайба непомітно прослизнула під воротарем. Гліб Кривоножкін оформив хет-трик, а Гордій Кураш записав до свого активу ще одну передачу. Не реалізувавши вигідні моменти біля чужих воріт, ми пропустили тричі. На останній секунді Назар Сорока закинув шостий гол, поставивши крапку у матчі – сьогодні поступилися 6:9.

Дружба – Кременчук 7:4 (1:1, 3:1, 3:2)

Початок гри склався для нашої команди чудово – активність з перших секунд призвела до вилучення господарів льоду. Змогли реалізувати – Гліб Кривоножкін віддав пас Гордію Курашу і не схибив – ми відкрили рахунок. Гра перемістилася в зону «Кременчука»: наші хокеїсти провели активний відрізок, але на останніх хвилинах періоду все ж таки дозволили господарям льоду зрівняти рахунок – 1:1.

Другий період розпочався з вилучення у нашому складі, але до змін на табло це не призвело. На середині періоду ми отримали чисельну перевагу. Реалізувати більшість вдалося Матвієві Вінніченку. Яскравий гол задав тон всій команді, і «Дружба» продовжила тішити вболівальників гольовими моментами! Наступний привід для радості подарував Гліб Кривоножкін, який завершив атаку гольовим кидком. Передачі записали на Гордія Кураша та Матвія Вінніченка. Суперники відповіли однією закинутою шайбою. За п'ять хвилин до кінця другого періоду дубль оформив Гліб Кривоножкін після передачі Гордія Кураша.

Ураган емоцій подарували своїм уболівальникам харків'яни у третьому періоді. Дружбовці ґрунтовно закріпилися у зоні суперника, влаштували справжній штурм. Змінили рахунок вже майже відразу– відзначився Гордій Кураш. На наступному вкиданні Гліб Кривоножкін стрімко побіг до воріт і зробив рахунок 6:2. Далі суперники відіграли одну шайбу. Після нашого вилучення суперники зняли воротаря, але це не допомогло – Гліб Кривоножкін відправив сьомий гол у порожні ворота. На останній секунді «Кременчук» закинув четверту шайбу у наші ворота. Матч завершився реваншем "Дружби" з рахунком 7:4.