ЧУ U15 Дружба - СДЮСШОР

Субота, 20 Листопада 2021, 13:25

Дружба – СДЮСШОР 0:7 (0:1; 0:2; 0:4)

Перший період пройшов на зустрічних курсах. Так чи інакше, перевагу в першому відрізку гри мав «СДЮСШОР». Харківські суперники більше володіли шайбою та створювали моменти біля наших воріт. Дружбовці відповідали дуже рідко. Весь період Максим Череватенко ловив усе, що летіло у площину його воріт, проте на останній секунді періоду «СДЮСШОР» все ж таки відкрив рахунок. Напевно, цей момент був переломним у сьогоднішній зустрічі.

Другий період видався ще менш успішним –два голи на рахунку суперників, а нам розмочити ворота не вийшло. Моменти біля воріт «СДЮСШОРа» були, але шайба вперто не хотіла йти. Дружбовці грали самовіддано, але більшість часу проводили в обороні. Сирена на перерву зафіксувала рахунок на  табло 0:3. На порятунок команди Олександра Баранковського залишалося 20 хвилин ігрового часу.

Характер гри не змінився і третьому періоді. Хокеїсти лягали під кидки, не шкодуючи себе. Проте воротар суперників грав надійно. Без захинутих шайб у цій двадцятихвилинці не обійшлося. На жаль, ми дали привід суперникам скористатися нашими помилками ще чотири рази. Тоді як суперники своєю жорстокістю і, часом, брудними діями не дали нам шансів переломити хід гри. Сьогодні програли з рахунком 0:7.

Дружба – СДЮСШОР 2:6 (0:4; 2:1; 0:1)

Початок матчу гравці «Дружби» відверто провалили. На перших хвилинах оборона помилилася у своїй зоні та дала супернику відкрити рахунок у матчі. До кінця періоду на табло світився невтішний рахунок 0:4. Дружбовці шукали свої шанси у контратаках, а також при грі у нерівних складах, але в цьому періоді закинути не вдалося.

Шокуючий початок не зламав нашу команду. З початку другого періоду за підтримки своєї публіки дружбовці кинулися відіграватися. Моменти біля воріт «СДЮСШОРа» стали з'являтися один за одним. Наші хокеїсти підняли темп і змушували суперника більше вилучатися. Бригада більшинства діяла впевнено і нарешті успіх був на нашому боці! Єгор Русанов встиг на добивання після кидка Артема Кураксіна. Надихнувшись успіхом дружбовці закинули ще одну шайбу – кидав капітан Іван Бондарчук и шайбу на льоту підправив Кирило Удальцов. Напруга у матчі наростала. «Дружба» кинулася відіграватись і почала нагнітати біля воріт суперника. «СДЮСШОР» впевнено тримали оборону та нейтралізували наші спроби наздогнати їх за рахунком. Наприкінці періоду суперники закинули п'ятий гол.

У третьому періоді характер гри не змінився. Команди грали суворо та жорстко на кожній ділянці майданчика. Дружбовці не втрачали надії змінити хід поєдинку та діяли наполегливо та впевненно. Було кілька можливостей, проте у вирішальний момент бездоганно діяв воротар суперників. Наші хокеїсти контролювали гру, але в одному з епізодів дали можливість супернику пройти до воріт та встановити остаточний підсумок поєдинку – 2:6.

Артем Кураксін (захисник) - Важко було підтримувати темп гри, який задав суперник. У першій грі переломним моментом був гол за секунду до кінця першого періоду. Команда не виконала багато настанов, які дав тренер до початку матчів. Найскладнішим і найвідповідальнішим було не здаватися, команда боролася до кінця. До наступних ігор покращуємо гру в обороні, в нападі, тренуємо кидки та уважність при грі «один на один». У другому турі робитимемо все можливе, щоб глядачі побачили реванш.