ЧУ U12 Дружба -СДЮСШОР-2

Понеділок, 6 Грудня 2021, 17:11

Дружба – СДЮСШОР-2 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)

Перший період завершився з перевагою "Дружби". Гордій Кураш відкрив рахунок на останній хвилині матчу. Гліб Кривоножкін віддав передачу з-за воріт, Володимир Сезоненко кидав, а після добивання Гордій Кураш потрапив точно в ціль.

Другий період активніше розпочали суперники. Вже на восьмій хвилині на табло світився рахунок 1:2. Зрівняти вдалося на тринадцятій хвилині Гордію Курашу. Центральний нападник вийшов «1 в 0» і змусив воротаря капітулювати. "Імпровізований буліт" був успішно реалізований. Гра була рівною, суперники «наступали один одному на п'яти». Вже у наступній зміні «СДЮСШОРу-2» знову вдалося вийти вперед. На перерву ми пішли з рахунком 2:3.

Третій період вийшов дуже драматичним. Обидві команди продовжили битися за успіх, маючи однакові шанси на перемогу. У реалізації успіх посміхнувся гостям. Гравці «Дружби» дуже уважно стежили за будь-якою помилкою суперника та одразу виникали небезпечні моменти. Але закинути не вдалось. Як завжди спрацювало "Не закидаєш ти - закидають тобі" і суперники до кінця періоду збільшили розрив ще на дві шайби. Сьогоднішній матч завершився поразкою "Дружби" з рахунком 2:5.

Дружба – СДЮСШОР-2 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Перший період команди провели на одному подиху. Гра проходила у високому темпі та на рівних. Проте суперникам все ж таки надався шанс відкрити рахунок у матчі - «Дружба» пропустила за 30 секунд до перерви.

На початку другого періоду «Дружба» намагалася переламати перебіг невдало початого матчу. У середині другого періоду на табло був невтішний рахунок 0:2, але зневірятися було ще зарано. Після цього команда створила чимало інших можливостей для нарощування своєї переваги, однак закинути, як і у першому периоді, не вдалося.

У заключному періоді дружбовці вирішили перевернути гру з ніг на голову. У середині періоду Гордій Кураш закинув перший гол у ворота «СДЮСШОРу-2». Передачу записують на Гліба Кривоножкіна. Розрив стає мінімальним – 1:2! Дружбовці надихаються успіхом та атак стає все більше! За хвилину до кінця гри «СДЮСШОР-2» виривається вперед, роблячи рахунок 1:3. За двадцять секунд ми знову починаємо наздоганяти суперника. Гордій Кураш записав дубль на свій рахунок, а Гліб Кривоножкін ще одну передачу. Після цього «Дружба» замінила воротаря на шостого польового гравця, діючи у форматі «ва банк». На жаль, вирішальний крок врешті-решт вдалося зробити гостям – шайба потрапила в наші порожні ворота, встановивши остаточний рахунок матчу 2:4.