ЧУ U15 Дружба - Альтаїр

Понеділок, 20 Грудня 2021, 19:44

  

Дружба – Альтаїр 1:4 (0:0; 0:1; 1:3)

Перший період матчу пройшов на зустрічних курсах, майже без гольових моментів. Команди придивлялися один до одного та «Дружба» починала набирати швидкість після невеликої паузи у чемпіонаті. Закинутих шайб у цьому періоді вболівальники не побачили, хоч і були цікаві моменти, які змушували тримати всіх у напрузі.

На початку другого відрізку матчу команди обмінялися перспективними моментами. Поступово «Альтаїр» заволодів ініціативою та відкрив рахунок. Після пропущеного голу "Дружба" намагалася активізуватися, але результату не було - на перерву команди пішли з невеликою перевагою "Альтаїра" 0:1.

У третьому періоді гру теж не вдалося вирівняти. На самому початку донеччани закинули другу шайбу, а на шостій хвилині нам не зарахували гол, бо шайба опинилася у воротах після свистка. За дві хвилини до кінця «Альтаїр» закинув третю шайбу в пусті ворота. Через 30 секунд "Дружба" розмочила ворота суперника. Гол престижу у цій грі закинув Іван Бондарчук, який зробив кидок від синьої лінії після передачі Кирила Удальцова.

 

Дружба – Альтаїр 4:3 (Б) (1:2; 1:1; 1:0)

Не пройшло й п’ятнадцяти хвилин, як на табло вже світився невтішний рахунок 0:2. Потрібно було щось щось змінювати. Чим і зайнялися підопічні Олександра Баранковського - на 18 хвилині Кирило Удальцов вийшов "1 в 0" з воротарем і закинув перший приголомшливий гол у цій грі.

У другому періоді події почали розвиватися стрімкіше. Вже на екваторі періоду вболівальники тріумфували – «Дружба» зрівняла рахунок. Кирило Удальцов оформив дубль, а Данило Зубрійчук додав одну передачу до своєї скарбнички. Проте вже за п'ять хвилин «Альтаїр» знову вийшов уперед. Часу на те, щоб виправити ситуацію, ставало все менше.

В середині третього періоду Кирило Удальцов зробив хет-трик! Передачею відзначився Ілля Супрун. До кінця періоду «Дружба» діяла впевнено в обороні і прагнула досягти мети у воріт суперника, але виграти в основний час не вдалося.

Все вирішилося у серії булітів, де наш воротар Максим Череватенко відбив усі три кидки, а Кирило Удальцов вразив ворота «Альтаїра», ставши справжнім героєм матчу!

 

Кирило Удальцов:

- Зараз триває серйозна боротьба за вихід із групи, тому ігри були дуже складними.  Ми доклали багато зусиль та змогли перемогти у другій грі.

У першому матчі багатьом було важко, вплинули травми та погане самопочуття, не могли викластись на повну силу.

На другу гру вже виїхали більш зібранні та добре налаштовані, це допомогло реалізувати всі ігрові моменти.  Я завжди намагаюся зробити все, що в моїх силах.  Чекаємо на ігри з Кременчуком.

 

Фотоотчет с события