ЧУ U12 Дружба - Краматорськ

Четвер, 23 Грудня 2021, 19:47

 

Дружба – Краматорськ 6:5 (4:2; 2:2; 0:1)

Перший період був справжнісіньким гольовим святом для нашої команди, хоча і першими святкували гольовий успіх господарі льоду – на шостій хвилині гравці «Краматорську» першими відкрили рахунок. Через дві хвилини ми зрівняли рахунок. Назар Сорока отримав передачу від Володимира Сезоненка та змусив воротаря капітулювати. Дружбовці буквально замкнули «Краматорськ» у зоні оборони. Продовжив розвивати гольовий успіх Гордій Кураш вийшов «1 в 0», передачу записали на Домініку Лопатіну. За три хвилини до кінця «Краматорськ» забив другий гол та зрівняв рахунок. Але довгий час рівний рахунок на табло не залишався – Домініка Лопатіна встигла на додавання після кидка Гліба Кривоножкіна. За 30 секунд до кінця Гордій Кураш залишив позаду всіх суперників і залишився наодинці з воротарем – 4:2, автором передачі став Гліб Кривоножкін.

Другий період «Дружба» починала з перевагою на табло, але не можна було дати суперникам нас наздогнати – п'яту шайбу закинув Назар Сорока, передачу записали на Володимира Сезоненка. Шосту шайбу Гордій Кураш закинув після передачі Гліба Кривоножкіна. Шостий гол було дуже добре розіграно, що майже зняло питання про переможця в цьому матчі.

У третьому періоду характер гри не змінився. Дружбовці створили серію небезпечних моментів біля воріт «Краматорська», але це не призвело до зміни у рахунку. Хвиля у відповідь «Краматорська» видалася результативнішою - суперникам вдалося закинути ще одну шайбу, скоротивши розрив до мінімуму. Важливо було не дозволити суперникам зрівняти рахунок, з чим харків'яни успішно впоралися, вигравши з рахунком 6:5.

 

Дружба – Краматорськ 1:3 (1:0; 0:3; 0:0)

З початку матчу вболівальники побачили динамічний хокей. На сьомій хвилині матчу "Дружба" відкрила рахунок. Автором першої та єдиної шайби у складі «Дружби» став Гордій Кураш. Асистенти- Назар Сорока та Гліб Кривоножкін.

У другому периоді харків'яни спробували одразу перевести гру в чужу зону та створили пару моментів, але збільшити рахунок не вдалося. Що не можна сказати про наших суперників, які закинули тричі за п'ятнадцять хвилин. Дружбовці намагалися відсувати гру подалі від своїх воріт, але чим менше залишалося часу на гру, тим більше загострювалась обстановка.

У третьому періоді ми додали у швидкості. «Краматорську» доводилося відповідати нашому ритму та високому темпу, було помітно взаємне бажання не дозволити супернику відзначитися, тому закинутих шайб у третьому періоді ми не побачили.

Фотоотчет с события