ЧУ U15 Дружба - Кременчук

Понеділок, 10 Січня 2022, 22:26

  

Дружба – Кременчук 5:3 (1:1; 0:1; 4:1)

Перший матч 2022 року склався найкращим чином для нашої команди. "Дружба" вийшла вперед вже на другій хвилині матчу - Кирило Удальцов підібрав шайбу біля борту, де боровся Данило Солодовник і влучним кидком відкрив рахунок у матчі. Проте до кінця періоду суперники зрівняли – 1:1. На перерву команди пішли з рівним рахунком на табло.

Другий період пройшов на «розігріві». «Кременчуку» вдалося закинути одну шайбу та вийти вперед. Неодноразово харків'яни могли зрівняти рахунок, але вкотре команду підводила реалізація створених моментів.

Усі ключові моменти матчу відбулися у третьому періоді. Перевага «Дружби» стала більш відчутною і, що важливо, кількість моментів нарешті почала переростати в якість. Спочатку Кирило Удальцов вийшов «1 в 0» із воротарем і змусив його капітулювати, тим самим ми зрівняли рахунок. Наступний гол не змусив на себе довго чекати! Данило Солодовник отримав передачу від Єгора Русанова і, виїхавши з-за воріт, несподівано для воротаря «Кременчука» направив шайбу прямо в ціль. На екваторі періоду суперники зрівняли – 3:3. За кілька хвилин закинув свою дебютну шайбу у сезоні Ілля Супрун, «Дружба» вийшла вперед. За хвилину до кінця "Дружба" остаточно зняла питання про переможця у сьогоднішньому матчі. Кирило Удальцов віддав пас назад і не помилився - Данило Солодовник влучив у ворота «Кременчука», поставивши крапку в цьому матчі.

 

Дружба – Кременчук 1:7 (1:1; 0:4; 0:2)

Друга гра виявилася повною протилежністю до вчорашньої зустрічі. В середині періоду суперники відкрили рахунок. Зрівняти рахунок вдалося за три хвилини до кінця періоду. У цьому матчі відзначився Всеволод Василенко, встигнувши на добивання після кидків Данила Солодовника.

Вкрай невдало для «Дружби» склався другий період. До кінця періоду на табло був невтішний рахунок 1:5. З нашого боку створити моментів, що запам'ятуються, не вийшло. Змінювати тактику потрібно було терміново.

На жаль, оперативно спрацювати та змінити рахунок на табло не вдалося і в третьому періоді. Харків'яни ніби втратили магічну увагу та дозволили «Кременчуку» скористатися шансом. Цей період ворота захищав наш воротар Михайло Лавров, який зробив багато сейфів. Матч завершився з рахунком 1:7.

Фотоотчет с события