ЧУ U12 Дружба - СДЮСШОР-1

Понеділок, 10 Січня 2022, 22:29

  

Дружба – Сдюсшор-1 0:1 (0:0; 0:1; 0:0)

У першому періоді обом командам довелося зіткнутися зі справжнісіньким ураганом атак. Дружбівські вболівальники підбадьорювали хокеїстів, надихаючи їх йти в атаку. Перший період при невеликій перевазі «Дружби» по кидках у ворота завершився з невідкритим рахунком.

Поки наші хокеїсти намагалися діяти активно біля воріт суперника, суперники не відставали та створювали свої моменти. «Сдюсшору-1» вдалося реалізувати один кидок і вийти вперед.

Третій період почався з величезного бажання зрівняти рахунок. Дружбовці користувалися всіма можливостями в атаках, але щоразу до завершення не вистачало «трохи». Сьогодні програли із мінімальним розривом 0:1.

Дружба – Сдюсшор-1 1:4 (1:1; 0:2; 0:1)

Матч видався інтригуючим для «Дружби». Після вчорашнього програшу всі сили були спрямовані на те, щоби взяти три очки на другій зустрічі. Господарі активно розпочали гру та відкрили рахунок на 7 хвилині. Вже за хвилину в аналогічній ситуації вболівальники «Дружби» раділи першій шайбі у воротах «Сдюсшору-1». Гольовий момент реалізував Гліб Кривоножкін, який розіграв із Гордієм Курашем чарівну комбінацію. На перерву команди пішли з рівним рахунком на табло 1:1.

Другий період обіцяв бути не менш хвилюючим. Дружбовці спочатку впевнено тримали оборону, створюючи небезпечні моменти в контратаках, але дали осічку та пропустили дві шайби у свої ворота.

У третьому періоді команди часто порушували правила, численні бійки та вилучення змінили характер гри, зробивши льодовий майданчик справжнім рингом для бою. Єдиним голом у цьому періоді змогли похвалитися суперники. Беремо досвід із цих вихідних та готуємося до наступних ігор із «Сумами» .

Фотоотчет с события