Ігри ПХЛ-2006

Середа, 22 Березня 2017, 20:55

У сезоні 2016 - 2017р. дружбовці 2006-2007 р.н. беруть участь в чемпіонаті Придніпровської Хокейної Ліги.

Результат матчу 7:3

Дружбовці відмінно провели цей матч. Суперник не очікував від нас такого рівня гри і тому не був готовий до зустрічі. Ми підтримували високий темп гри протягом усіх трьох періодів, а гравці ХК Дніпро не змогли так грати з дороги. Практично всі моменти, створені херсонцями і були реалізовані. У 3-4-х випадках нас врятував воротар. Установка тренера була виконана нашими хлопцями бездоганно.

ХК Дружба-ХТЗ - ХК Донбас 2.

Результат матчу 5:2

Гра була знервована, ми закинули одну шайбу, а через 10 секунд пропустили у відповідь. Суперник був важкий, але по грі, практично всі, що вони створили, то і забили. В основному, боротьба проходила в зоні суперника і середній зоні. У нас було багато моментів, але дуже слабка реалізація, тому результат матчу вирішувався в третьому періоді.

ХК Дружба-ХТЗ - ХК Київ

Результат матчу 2:3Б

Перша половина гри була рівна, але в другому періоді наш гравець був видалений на 5 хв і ми пропустили шайбу. Відсутність дисципліни гравців призвело до видалення гравців і пропущених шайб, після чого дружбовцям довелося зібратися і відіграватися. Дружба могла перемогти в основний час, адже в ворота суперника були призначені 2 буліта. Однак, вони не були реалізовані, що призвело до післяматчевої серії булітів.

ХК Дружба-ХТЗ -ХК СДЮСШОР 2

Результат матчу 5:1

Ця гра попсувала нерви тренеру і батькам. Після другого періоду результат був 1:1. За 8 секунд після початку першого періоду ми закинули першу шайбу і всі побігли закидати. Командної гри не стало і це призвело до відсутності реалізації та пропущеної шайби. Також позначився той факт, що хлопці виклалися на попередніх іграх і втомилися. Плюс до всього, суперник добре вивчив нашу манеру гри і зміг нейтралізувати деякі сильні сторони Дружби.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14-15 січня 2017р. відбувся 6-й тур ігор ПХЛ. У цьому турі беруть участь команди:

Результат матчу 2:6

Ця гра не принесла нам ні радості, ні інших позитивних емоцій. ХК Донбас 2 зазнав поразки від нашого клубу кількома днями раніше в турнірі ім. Осадчого в Харкові. Це була складна гра, але дружбовці змогли переграти суперника в третьому періоді 4:2. Ця команда має приблизно наш рівень гри, тому результат зустрічі завжди непередбачуваний. Так вийшло і цього разу. Наші хлопці виявилися абсолютно не підготовленими до гри. Помилки в обороні призвели до безглуздих голів в наші ворота, сумбурність і незібраність атаки не дозволили реалізувати ігрові моменти, які виникали.

ХК Дружба-ХТЗ -ХК Крижинка

Ця гра порадувала нас і результатом, і якістю гри хлопців. Було помітно, що з дружбовцями ґрунтовно попрацював тренер і підготував їх до гри. Старання гравців нашої команди в цьому матчі складно переоцінити. Високий рівень віддачі, хороша швидкість і реалізація моментів.

Резюмуючи сьогоднішній день, хочеться сказати, що час тренувань не минув дарма і ми чітко бачимо успіхи команди. Тренеру вдається створювати міцну і фізично, і морально команду.

На жаль, участь в попередньому турнірі в м.Харків значно послабило наших хлопців перед цим туром, але ми не вважаємо саме це причиною наших поразок. Просто є до чого прагнути!

ХК Дружба-ХТЗ -ХК Донбас 1

Результат матчу 1:11

Ця гра почалася добре. Дружбовці впевнено себе почували і в обороні, і в атаці. Нам вдалося закинути першу шайбу. Перший період ми закінчили з рахунком 1:1. Однак приймаюча сторона обрала жорстку тактику: хокеїсти били і штовхали наших хлопців, а суддя вперто не помічав порушень. Таким чином, створилася загальна негативна ситуація на льоду, в якій нашим хокеїстам грати було дуже важко. В результаті Дружба посипалася і гру ми завершили з рахунком 1:11.

ХК Дружба-ХТЗ -ХК СДЮСШОР

Результат матча 1:3

Гра з цією командою була дуже важлива для нас, адже це наш прямий конкурент в Харкові по 2006р. Ми повинні були перемагати. Настрій у хлопців був зіпсований попередньою грою з ХК Донбас, але вони зробили, що змогли. Однак, цього не вистачило. Ми не змогли виграти в цьому матчі.

Хочеться підвести підсумок подій цього хокейного вікенду.

Наша команда виглядала дуже гідно, і простежується стійка тенденція - хлопці грають рівно у всіх трьох періодах. Вони боряться від початку і до кінця гри. Навіть в грі з ХК Донбас вони не опустили руки і грали до кінця.

Також, відмічається здатність дружбовців посилити натиск в кінці гри, в той час, коли сили суперника вже під кінець. У деяких іграх це допомагає нам зрівняти рахунок, а в деяких вирвати перемогу.

10-11 листопада 2016р. відбувся 4-ий тур Придніпровської Хокейної Ліги. Матчі проходили в місті Харків між командами Дружба-ХТЗ, Кременчук, Лавина, Харків-1 СДЮСШОР, Харків-2 СДЮСШОР.

ХК Дружба-ХТЗ - ХК Лавина (Дніпро)

Результат матчу 4:0

Перша гра дружбовців відбулася з командою Лавина. Матч запам'ятався високою швидкістю, напором і величезним бажанням перемогти хлопців обох команд. З перших хвилин гри противник спробував нав'язати свою гру, боротьба була на кожному сантиметрі льоду. Наші хокеїсти показали хорошу фізичну підготовку і відмінне володіння ключкою, що не могло не відбитися на результаті гри. Рахунок 4-0! Перемога!

ХК Дружба-ХТЗ - ХК Кременчук(Кременчук)

Результат матчу 3:4Б

Друга гра нашої команди пройшла з хлопцями з міста Кременчук. Цей матч загострив емоції на трибунах до межі. Більшу частину гри ініціативою володів суперник, завершивши 2ий період гри з рахунком 0-3. У 3 періоді дружбовці показали, що таке "зібрати волю в кулак" і за останні 4 хвилини гри закинули 3 шайби у ворота суперника, тим самим зрівнявши рахунок і отримавши можливість вирвати перемогу в серії штрафних кидків. Але, на жаль, нашим бомбардирам не вдалося реалізувати буліти, а воротареві відбити кидки супротивника. Гру закінчено з рахунком 3-4Б.

ХК Дружба-ХТЗ -ХК Харків-2 СДЮСШОР

Результат матчу 14:1

Третя гра відбулася з командою Харків-2 СДЮСШОР. Цей суперник добре знайомий нашим хокеїстам, дружбовці впевнено перегравали сдюсшоровців в попередніх іграх. Матч пройшов у звичній атмосфері. Рахунок 14-1.

ХК Дружба-ХТЗ - ХК Харків-1 СДЮСШОР

Результат матчу 2:7

Четверта гра була з командою Харків-1 СДЮСШОР. Суперник займає 2 місце в турнірній таблиці ПХЛ, що для дружбовців мало бути серйозною заявкою! Сильний противник мав отримати гру на високому рівні, але наші хокеїсти були незібрані, установки тренера виконували не точно, допускаючи помилки за помилками. Результат гри 2-7.

Сподіваємося, що хлопці візьмуть до уваги свої помилки, так як наступний тур пройде в січні 2017 року Дружківці. Там вони битимуться з сильними суперниками, такими як Донбас, Крижинка, Харків-1 СДЮСШОР.

Бажаємо нашим хокеїстам удачі і волі до перемоги !!!

Вікенд 17-18 вересня видався хокейним! Наша команда вирушила в Херсон, де хлопці провели перші 4 гри цього чемпіонату. Ми зустрілися з ХК Дніпро, ХК Донбас, СДЮСШОР (Харків) і ХК Крижинка.

ХК Дружба-ХТЗ -ХК Дніпро.

Результат матчу 2:5.

Треба сказати, що рівні команд приблизно рівні. Наші хлопці почали дуже активно і напористо. Рахунок відкрили ми. Далі противник зрівняв рахунок. До кінця першого періоду ми пропустили дуже прикру шайбу і рахунок став 1:2.

Другий період закінчився з рахунком 2:3. Боротьба велася дуже наполеглива. Дружбовці не поступалися і фізично виглядали краще за суперника. Всі викладалися на 100% і виконували установку тренера. Але трохи не дотягли. Випадкові помилки, брак досвіду і елементарне везіння цього разу були не на боці Дружби. Ми пропустили ще 2 шайби і результат 2:5.

Гра наполеглива, красива і ми командою пишаємося!

ХК Дружба-ХТЗ - ХК Донбас.

Результат  матчу 1:7.

Ця гра була відзначена дуже високими швидкостями і великою щільністю боротьби на льоду. Практично кожен метр льоду хокеїсти обох команд виборювали. Видовище було чудове. Поки що ми не можемо сказати, що за рівнем Дружба дорівнює з Донбасом, але те, що дуже близько - очевидно. Наші хлопці не здалися і боролися з противником до самого кінця матчу. Навіть рахунок не зломив їх волю і вони не опустили ключки. Помітно, що хлопчики сильно додали за останній рік.

ХК Дружба-ХТЗ - СДЮСШОР (Харків)

Результат матчу 12:1.

Ця гра пройшла за нашої повної переваги. Практично весь час боротьба велася в зоні противника. Наші хокеїсти зуміли скористатися різницею в рівні гри і дуже впевнено перемогли. Але треба сказати, що хлопці з команди супротивника також боролися до кінця і розстрілу воріт не було. Була боротьба, в якій перемагали дружбовці.

ХК Дружба-ХТЗ -ХК Крижинка.

Результат матчу 6:7.

Ця гра запам'яталася низьким рівнем реалізації можливостей гравців Дружби. Дуже багато незібраністі і неорганізованості було в цій грі. Хочеться сказати, що часто виникали ситуації, в яких досвідчені гравці в зоні противника ніяк не могли розлучитися з шайбою добровільно. Часто хороші атаки закінчувалися відбором тільки через те, що вчасно не була зроблена передача. У Дружби рівень гри помітно вище, ніж у Крижинки. Однак, бажання нападників самостійно завершити атаку призвело команду до поразки.

Також, суддя якимось чином порахував, що в наші ворота потрапила шайба, яка туди не потрапляла. Ця шайба і стала вирішальною в цій грі. Дуже прикро, адже хлопці могли показати кращий результат і вирвати перемогу в цій грі. В цілому вихідні у команди пройшли відмінно і всі їдуть додому. Треба відзначити, що ця поїздка пройшла при дуже хорошій дисципліни команди. Хлопці добре себе вели в перервах між іграми і в готелі. Але ж без дисципліни немає перемог!

Чемпионат Приднепровской Хоккейной Лиги, Дружба ХТЗ, ХК Донбасс, ХК Кривбасс, ХК СДЮСШОР, ХК Лавина, ХК Днепр, ХК ЛЬдинка, ХК Кременчуг.