УМХЛ U 13 ХК Дружба - СДЮСШОР-1

Вівторок, 22 Жовтня 2019, 20:21

Дружба - СДЮСШОР-1  2: 3Б (1: 0, 0: 0, 1: 2)

З харківським суперником завжди виходять цікаві ігри. У кожній грі різниця всього лише в одну-дві шайби. У більшості випадків результат гри вирішується не в овертаймі, а в булітній серії.

«Дружба» почала матч активно, перенісши на лід гольовий настрій з недавнього переможного матчу з «Донбасом». Майже відразу з'явилася можливість реалізувати більшість, однак шайба у ворота так і не потрапила. На останніх хвилинах періоду «Дружба» отримала меншість «3 на 5», а в такі моменти потрібно грати обережно і виводити шайбу зі своєї зони. Сьогодні вийшло не тільки захистити свої ворота, але і відкрити рахунок - Ілля Маринцев здійснив вражаючий сольний прохід і відправив шайбу у сітку.

У другому періоді дружбовці тримали гру під своїм контролем. Небезпечні моменти виникали біля воріт обох команд, проте на висоті були захисники і воротарі. «Намагалися блокувати суперників з шайбою і не боялися лягати під кидки», - коментує складну гру захисник Ілля Маринцев.

На 10 хвилині третього періоду Ілля Маринцев впевнено розпорядився моментом в атаці і завдав точний кидок по воротах, оформивши дубль в грі - 2: 0. Суперникам вдалося кардинально змінити хід гри на останніх хвилинах матчу. Вперше шайба опинилася в наших воротах на 16 хвилині. Не минуло й 10 секунд, як рахунок зрівнявся - 2: 2. Після ряду деяких  помилок і безглуздого видалення, наша команда не змогла повернутися в гру, щоб знайти і реалізувати свої моменти. Гра, в якій, як здавалося було вже все вирішено, завершилася нічийним результатом.

Цього разу переможець виявлявся в серії булітів. Сьогодні нам не пощастило: «Сдюсшор» були трохи точніше в своїх кидках.

«Набираємо очки для потрапляння у фінал»

Дружба - СДЮСШОР-1   6: 5

Поступаючись у першому періоді харківському «СДЮСШОР» з рахунком 1: 4, хокеїсти змогли здобути вольову перемогу - 6: 5 (2: 4, 2: 0, 2: 1)!

Початок матчу у «Дружби» явно не склався: за перші 10 хвилин встигли пропустити 2 шайби. Після невдалого старту Олександр Миколайович упорядкував дисципліну і вже на 12 хвилині Кирило Удальцов залишився непоміченим захисниками суперників, зробив гарний кидок по воротах. На наступних хвилинах суперники збільшили розрив у рахунку, закинувши ще дві шайби в наші ворота. В кінці періоду невгамовний Кирило Удальцов оформив дубль, технічно розібравшись з воротарем «СДЮСШОР» - 2: 4.

Після перерви наші хлопці всі сили направили на те, щоб зрівняти рахунок. «Під час перерви налаштовувалися на перемогу в цій грі і планували тактику на наступні два періоди», - розповіла Дарина Рожок про те, що відбувалося в роздягальні. В середині періоду Кирило Удальцов відмінно відпрацював в пресингу, відібрав шайбу у суперника і віддав пас в центр, де гольовий кидок зробив Ілля Маринцев. Наші хокеїсти змогли перевести гру в зону суперника і влаштувати справжній штурм воріт: за хвилину до кінця другого періоду Гліб Наумов зрівняв рахунок!

Третій період був вирішальним і почався він із зміни на табло. Дарина Рожок з близької відстані влучила в ціль після ідеальної передачі Кирила Удальцова. Коли на останніх хвилинах «Сдюсшор» зрівняв рахунок, здавалося, що буде серія булітів, як вчора, але підопічні Олександра Миколайовича вийшли вперед завдяки хитрому кидку Єгора Бузовері! «Найважливіше зараз - набрати очки для потрапляння у фінал», - говорить автор вирішального гола у сьогоднішньому матчі. Напруга в грі наростала, проте «Дружба» зіграла надійно і більше не дозволила порушити спокій воріт Максима Череватенка.

«Сьогодні ми виграли, тому що всі хлопці виклалися на 100% - билися і терпіли. Залишили на льоду всі сили і допомогли один одному добути цю перемогу », - прокоментував гру Кирило Удальцов.