УМХЛ U 13 ХК Дружба - СДЮСШОР-2

Середа, 6 Листопада 2019, 16:09

Дружба – Сдюсшор-2 5:1 (0:0,3:0, 2:1)

Перший період пройшов на зустрічних курсах. Двічі «Дружба» грала в більшості, однак реалізувати моменти не вдалося. На перерву суперники пішли, маючи на табло нулі.

На п'ятій хвилині другого періоду нам нарешті вдалося відкрити рахунок - хокеїсти організували штурм воріт «Сдюсшор-2» і шайба влучила в ціль після кидка, здійсненного Михайлом Дроздом. Для Михайла ця шайба стала першою в сезоні. На наступних хвилинах «Дружба» виявилася в чисельній перевазі. Вирішивши не втрачати момент, хокеїсти захопили ініціативу. Тиск приніс свої плоди - граючи в більшості, «Дружба» вийшла вперед, завдяки красивому кидку з розвороту Данила Солодовника. Через хвилину «Сдюсшору-2» довелося знову виймати шайбу з воріт:  Єгор Бузоверя впевнено реалізував свій момент та змінив рахунок на 3: 0.

Справжнім майстром сьогоднішньої гри став Данило Солодовник, який записав на свій рахунок три голи. Продовживши успіх другого періоду, «Дружба» збільшила рахунок на восьмій хвилині. Хитру передачу Михайла Дрозда з-за воріт замкнув Данило Солодовник, а останній гол у сьогоднішньому матчі Данило зробив потужним кидком в один дотик, скориставшись передачею Єгора Бузовері.

Дружба – Сдюсшор-2 4: 1 (2: 1, 0: 0, 2: 0)

З перших хвилин матчу «Дружба» почала шукати шляхи до воріт суперника. На цей раз перший гол не змусив себе довго чекати. Кирило Удальцов нагадав «Сдюсшору-2» про себе, закинувши шайбу на другій хвилині. Суперники знайшли в собі сили і зрівняли рахунок через кілька хвилин. Незабаром, «Дружбі» вдалося вийти вперед: цілі досяг кидок захисника Іллі Марінцева.

У другій двадцятихвилинці гра змінилася, небезпечних моментів було не так багато. Суперники намагалися відігратися, проте «Дружба» не зменшувала оберти, але і закинути «Сдюсшору-2» теж не вдалося.

У третьому періоді «Дружба» доклала чимало зусиль, щоб збільшити розрив у рахунку. Довгоочікуваний момент радості прийшов на харківські трибуни на першій хвилині. На цей раз відзначився Єгор Бузоверя. На наступних хвилинах ми щільно заволоділи ініціативою і не розлучилися з нею до кінця гри. Рахунок змінився в останній раз на останній хвилині: Ілля Маринцев оформив дубль в сьогоднішній грі. Наприкінці зустрічі дебютував ще один наш воротар Михайло Лавров, впевнено закінчивши гру перемогою.