УМХЛ U 13 ХК Дружба - ХК Кременчук

Неділя, 10 Листопада 2019, 08:53

Дружба - Кременчук 3: 1 (0: 1, 1: 0, 2: 0)

У першому ігровому відрізку цифри на табло довгий час залишалися незмінними, хоча цікавих моментів було чимало. В середині періоду «Дружба» опинилася в меншості. Суперники скористалися моментом і реалізували чисельну перевагу -0: 1.

У другому періоді шайба літала від воріт до воріт, безліч контратак організовували харків'яни, але обидва голкіпера з усіма кидками справлялися. Тиск з нашого боку втілився в закинуту шайбу тільки на останніх хвилинах другої двадцятихвилинки. Гліб Наумов став автором гольового кидка і відновив рівновагу на табло.

Третя двадцятихвилинка виявилася більш богатою на гольові звершення. З самого початку періоду гравці «Дружби» побігли в атаку. Вивести команду вперед зміг кидок Кирила Удальцова. Кирило вчасно опинився поруч з шайбою після кидка Максима Литвиненка. На наступних хвилинах відзначився Данило Солодовник, збільшивши розрив на табло до двох закинутих шайб.

Дружба - Кременчук 5: 1 (4: 0, 1: 0, 0: 1)

Рахунок був відкритий вже на першій хвилині матчу. Першими ворота суперників успішно атакували харків'яни. Автором голу став Михайло Дрозд, який успішно завершив атаку Кирила Удальцова. Через кілька хвилин Іван Бондарчук подарував харківським уболівальникам привід для радості-2: 0. Далі результативний кидок здійснив Кирило Удальцов та став автором третього гола в матчі. Після успішного початку гри «Дружбі» довелося оборонятися в меншості, а вже у кінці періоду, завдяки Єгору Бузовері, команда пішла на перерву з рахунком 4: 0.

У другій двадцятихвилинці «Дружба» не втратила переможний настрій, але і суперники хотіли відігратися. Успіх був на стороні харків'ян - шайбу закинув Данило Солодовник. Данило підхопив шайбу біля бортика, де штовхався з суперником Кирило Удальцов, і прицільним кидком вразив ворота «Кременчука».

Протягом третього періоду харків'яни тримали гру під своїм контролем, але все ж дозволили супернику закинути одну шайбу в наші ворота. Інтрига повернулася в матч, проте більше в цьому матчі суперники закинути не змогли. «Дружба» продовжувала атакувати ворота «Кременчука», але змінити рахунок до кінця гри теж не змогли.

Наступні ігри пройдуть вже на наступних вихідних 16-17 листопада.

«Дружба» зустрінеться на льоду з «Донбасом» і продовжить боротися за перше місце в таблиці.