Кубок клуба Дружба ХТЗ

Четвер, 28 Січня 2016, 14:55

 

 

Кубок Клубу Дружба ХТЗ 2015 - 2016

22.11.2015 стартував сезон ігр на Кубок Клубу комади Дружба-ХТЗ. Тривалість сезону до березня 2016 року.

                   

   Таблиця результатів ігр.

  Білі Сині
Рахунок 10 5

 

                                Склад команд

Білі Сині
3 Веприцький Ілля 2 Аліфанов Микита
6 Зубрійчук Влад 14 Зинов'єв Сашко
88 Куров Артур 18 Беляєв Даниїл
35 Веприцький Вова      9 Москаленко Арсен 
9 Шарець Артем 99 Котюк Даниїл
99 Масленніков Ярослав  77 Солодовник Філат
12 Бондарчук Іван 3 Красніков Олег
20 Дем'яненко Влад 4 Елизбарян Ринат 
66 Липчанський Сашко 22 Чистий Давид
14 Гринько Давид  55 Русанов Єгор
2 Ревенко Вова 6 Котік Максим
13 Пелипенко Микита 78 Рожок Дарина
16 Коршунов Єгор 66 Класовський Єгор
9 Коваленко Данило     5 Удальцов Кирило
8 Бузоверя Єгор 88 Сергієнко Микита
5 Егоров Міша  44 Зубрійчук Даниїл
78 Елизбарян Тигран  20 Кураксін Артем
18 Соловйов Даниїл 35 Круглих Денис
17 Носов Ярослав 12 Василенко Всеволод
44 Огаль Міша 14 Манько Артем
4 Коваленко Марк         8 Мустафін Славко
 Ніколов Влад 17 Бабенко Сашко
 Яхін Андрій 77 Гажий Олексій
 Столбцов Кирило 13 Столбовий Андрій
   
  1 Федота Тимофей - воротар
  1 Коцура Руслан - воротар

                       

           Опис ігр: 

Гра 1.

Команди зіграли першу гру у неділю 22.11.15. Це перша повноцінно ігрова тренування за останні півроку. У команді з'явився новий воротар - Коцура Руслан. Тепер хлопцям цікавіше проводити внутрішньоклубні гри. Результат гри: 6:4, перемогли білі.

Гра 2.

29.11.2015 була зіграна друга гра. Знову перемогли білі. Нагадаємо, що командою білих керує Олександр Миколайович, а командою синіх - Ілля Ігорович. Слід зазначити, що ця гра пройшла досить мляво. Може бути, позначилася відсутність деяких хлопців, але загальне враження про гру незадовільне. Не було красивих голів, хороших проходів, якісної гри в пас. Результат 3:1 на користь білих.

Будемо сподіватися, що хлопці осмислять свої помилки і виправляться. А ми з нетерпінням очікуємо турнір в м. Херсон на цих вихідних і звичайно, сподіваємося на високий результат і хороший рівень гри. 

Гра 3.

13.12.2015 пройшла третя гра командного турніру. Сьогодні була гра зовсім іншого характеру. Була боротьба, інтрига, емоції і видалення. Видно було, що хлопці викладаються. Відповідно - результат і видовищність. Сині були налаштовані більш рішуче і перемогли! 9:5 на користь синіх.

Тренер задоволений рівнем гри команди. Однак, є деякі негативні моменти. Одним з таких є відсутність елементарних знань правил. Хлопцям варто підучити правила і не допускати порушень. Почитати правила можна тут.

Окремо хочеться подякувати нашому суддю - Шарця Євгена за якісне суддівство, а також за допомогу тренерам в підготовці воротарів.

Також, сьогодні на грі були помічені спроби наших батьків допомогти судді розбиратися в ігрових ситуаціях. Є думка, що він і сам відмінно справляється, тому адміністрація команди Дружба-ХТЗ дякує за виявлену ініціативу батьків і запрошує всіх на наступній грі зайняти місця нагорі :-) 

Гра 4.

20.12.15. пройшла 4-а гра за кубок клубу. Білі знову перемогли - 2: 1. Правда на цій грі мав місце бути спірний момент щодо шайби, забитої Чистим Давидом. Вона не була зарахована, але багато хто вважає, що гол був. Але багато, це не суддя і по спортивним законам сперечатися не можна. А це означає - 2:1 на користь білих. Що можна сказати про гру? З трибуни уболівальників все виглядало непогано. Гра практично рівна. Боротьба наполеглива. Хлопці стараються. Не у всіх і не завжди виходить, але тренування роблять свою справу і рівень гри у хлопців зростає. Ну, а як це все виглядало з тренерських містків, нам розкажуть самі тренери:

Олександр Миколайович:

Вийшла гра з великою кількістю боротьби за шайбу і малою кількістю кидків по воротах. Потроху починають з'являтися осмислені дії у новачків. Були дві незараховані шайби. Інтрига зберігалася до кінця гри.


Ілля Ігорович:

У грі присутня боротьба - хлопці боролися за шайбу на кожному шматку поля. Це відчувалося в першій половині матчу і рахунок був нульовий. Але, через грубі помилки, сині пропустили 2 шайби, які привели їх команду до поразки. Гра була рівною. Особливо був помітний заряд на гру - емоції від закинутих шайб переповнювали хлопців. Кожному хотілося перемогти. З помилок і недоліків гри синіх: деякі губляться в грі і не розуміють, куди їхати і де відкриватися. Атаки мають поодинокий характер, без підтримки іншими гравцями, немає певного взаємодії і малюнка гри. Також слід зазначити малу кількість кидків по воротах, без яких не може бути голів. За всю гру не більше 5 в кожну сторону.

Ось такі коментарі ми отримали від наших тренерів. Чекаємо наступної гри, турніру в січні і перемоги наших хокеїстів !!!

Гра 5.

27.12.15 зіграна 5-я гра. Сьогодні, на наш погляд, була одна з найяскравіших і вдалих ігор команди Дружба-ХТЗ. Було багато боротьби і багато кидків. Були проходи і голи з добивання. Хлопці виклалися сьогодні по повній. Було приємно дивитися на гру з трибун. Сьогодні практично був відсутній склад досвідчених гравців, тому молодші хлопці змогли більше реалізувати свій ігровий потенціал і відчути відповідальність за результат гри, взяти ініціативу в свої руки.  Білі знову виграли 4:3.

Олександр Миколайович:

Гра була перевірочна перед турніром з метою визначити і перевірити приблизний склад на турнір. Окремо взяті гравці проявили себе з найкращого боку. Загалом, гра була рівна, перемогти могли і ті і інші. Засмутила незібраність в грі, багато в поспіху не помічали, що заїжджають у "поза грою", безвідповідально ставилися до створеним командою гольових моментів. Після кидків зупинялися і не йшли на добивання, тим самим позбавляючи себе можливості забити гол, дуже ліниво поверталися допомагати захисникам.

З позитивних моментів: були осмислені передачі, хороші обігравання, боротьба за шайбу, силові прийоми. Варто відзначити перші голи Рожок Дарини і Дем'яненко Влада. Новачки, які намагаються не пропускати тренування, додають від гри до гри.

Ілля Ігорович:

В цілому, гра була приблизно рівна. Але якщо дивитися окремо на п'ятірки, то сьогодні дуже чітко можна було визначити переваги тієї чи іншої команди. У першій ланці домінували білі, а в другому і третьому - сині. Важко сказати, що всі хлопці віддалися грі повністю, а ось окремі гравці показали свій рівень і тим самим витягали свої команди і були лідерами, так як через відсутність старих лідерів з'являються нові. Не у всіх сьогодні було величезне бажання перемогти. Установка виконувалася на 50%. Також, слід зазначити недостатньо надійну гру воротарів.


Гра 6.

03.01.16 пройшла 6-я з серії ігор за Кубок Клубу. На цей раз перемогли сині. Рахунок 5:4. Цю гру можна вважати передтурнірною. Вона показала, кого з нових хлопців можна заявляти на участь в турнірі. Ті, хто регулярно відвідував тренування, намагався і працював на них, ті і візьмуть участь в турнірі. У цій грі боротьба була присутня весь час, але ініціатива була на боці синіх. Після половини гри рахунок був 4:1 на їхню користь. Але в другій половині вони розслабилися і пропустили 3 шайби. Після цього перемогу довелося "вигризати зубами".

Гра 7.

10.01.16 ми дивилися чергову гру наших хокеїстів. Перемога знову опинилася в крагах білої команди 2:1.

Були відсутні практично всі досвідчені спортсмени нашої команди, тому новачки отримали більше повноважень і простору для гри на льоду. Тренеру довелося підстригати команди, міняючи склади п'ятірок. У підсумку, вийшла рівна і цікава гра. Як завжди, починають себе проявляти наполегливі молоді хокейні кадри. Русанов Єгор закинув свою першу шайбу. Вітаємо його з цією подією!

А після гри все дружно привітали Удальцова Кирила з днем ​​народження!

Гра 8.

Сьогодні гра пройшла в дуже високому темпі. Було багато боротьби, кидків і голів. Швидкість гри сьогодні як ніколи висока. Глядачі отримали велике задоволення від матчу. Звичайно, рахунок не міг порадувати всіх, але деякі навіть перестали вважати голи))) Втім, незалежно від результату, більшість гравців показали себе дуже добре сьогодні. В черговий раз хочеться виділити молодших. Їх рівень гри значно виріс за останні кілька ігор. Тепер можна сказати, що вони грають. Ще місяць тому шайба могла прослизнути крізь всю команду, а сьогодні вони організовують атаки, ведуть боротьбу за шайбу і працюють в обороні.

Традиційно, отримуємо коментарі від тренера:

Ілля Ігорович:

У сьогоднішній грі сині переграли білих як за рахунком, так і по грі. Було видно відсутність досвідчених гравців у білих, а новачки не змогли їх замінити. Дуже слабка гра обох воротарів, відсутність повної концентрації на шайбі. Мало силових єдиноборств. У синіх в деяких епізодах проглядалася командна гра, за рахунок якої і було закинуто стільки шайб. Хоча над цим потрібно ще працювати. Також потрібно швидке прийняття рішень і бачення ігрового поля, так як хлопці не піднімають вчасно голову і не віддають вчасно передачу.


Гра 9.

Дев'ята гра закінчилася перемогою білих з рахунком 3:1. Ця гра пройшла без особливих красивих і цікавих моментів. Багато хлопців не змогли як слід відпочити після вчорашнього тренувального дня і гри з командою Донбас. Не всі виспалися і як результат - досить млява і неорганізована гра. Але, наші діти не роботи і ми розуміємо, що навіть таким міцним хлопцям, як вони, потрібен відпочинок і перепочинок. Тим більше, що сьогодні у них мають бути ще дві гри: з командою СДЮСШОР і Донбас.


Гра 10.

Такої гри, як ця, ми не бачили ніколи. Емоції переповнювали хлопців, що призвело до неспортивної поведінки. Сподіваємося, це не повториться більше ніколи. Сині програвали половину гри 0:3, але до кінця гри хлопці виклалися і зрівняли рахунок. Однак, через дурних помилок в обороні синіх, білі вирвали перемогу. Деякі хлопці практично випали з гри. Здається, позначилася втома і ранній підйом. Загалом, боротьба була, але білі виявилися витриманішими і дисциплінованими, що і дозволило їм здобути перемогу. Результат 6:3 на користь білих.

Гра 11.

Сьогодні гра була дуже цікава. Гравці обох команд вели гідну боротьбу. В основному, протистояння проходило в середній зоні - тому ми не стали свідками великої кількості ігрових моментів і голів. Звідси і рахунок 1:0 на користь синіх. Хотілося б відзначити надійну гру воротаря Коцури Руслана, який виручив команду синіх і не пропустив жодної шайби. Також, незважаючи на відсутність основних лідерів, хлопці грали гідно, проявили характер, а найголовніше - виконали установку тренера: надійно зіграти в обороні після однієї закинутої шайби.

Деяких хлопців поки що доводиться весь час підганяти, сподіваємося, це дасть свої плоди і вони стануть ще краще.

Гра 12.

Ця гра пройшла за повної переваги білих. Сині намагалися, робили все, що вміють, але цього виявилося недостатньо. Відзначимо Гринько Давида - він помітно додав у майстерності і проявляє характер в грі. Підсумок - 9:1 на користь білих.

Гра 13.

Цю гру команди почали дуже активно, тому моменти стали виникати відразу ж після першого вкидання. Багато з них були заряджені на гру і це відбивалося у впертій боротьбі насиченою силовими прийомами. Сині були в ролі наздоганяючої команди, відразу відіграватися кожну шайбу. Гра могла б завершитися в їх користь, якби гравцям вистачило індивідуальної майстерності реалізовувати свої моменти. Везіння було на боці білих. Також слабка гра воротаря вплинула на результат. Але, наші хлопці тільки вчаться і можливість виправити свої помилки у них попереду! А результат 5:3 на користь білих.


Гра 14.

Сьогодні сині почали дуже добре. Активно нападали і добре оборонялися. Закинули три шайби і вирішили, що матч виграний. Це зіграло з ними злий жарт. Одна за одною в їхніх воротах виявлялися шайби білих. Здавалося, гра йде в одні ворота. І хоч сині не здавалися і активно наступали, їм більше не вдалося закинути шайбу сьогодні. А білі потрудилися на славу - результат 7:3. Запам'яталися моменти - дуже грубе порушення Федоти Тимофія, покараного булітом і бійка Вані Бондарчука з Даниїлом Зубрійчуком. Неспортивна поведінка не властива гравцям команди Дружба-ХТЗ, тому ми сподіваємося що це не повториться.

Гра 15.

Сьогодні була заключна гра за Кубок Клубу в цьому сезоні. Незважаючи на впевнене перевага в рахунку команди білих, цю гру тренер зробив вирішальною, оголосивши командам, що переможцем буде визнана команда, яка виграє останню гру. Це дало поштовх гравцям синьої команди, адже у них практично не було шансів і отже мотивації на цю гру. Треба сказати, цей прийом спрацював і сині перемогли, довівши, що настрій на гру має іноді вирішальне значення. В цілому, цей матч був цікавий. Хлопці з першої ланки показали високий темп гри і досить хороший рівень майстерності. Малюки з третьої ланки показали, що вони вже не просто катаються юрбою по полю, а можуть вести боротьбу за шайбу, захищати ворота і відбивати атаки противника, організовувати атаки і контратаки. Середня ланка виглядало досить мляво і нецікаво. Що ж, не будемо це коментувати.

А прокоментувати ми попросили наших тренерів:

Ілля Ігорович.

Ось і закінчився сезон, в якому ми спостерігали ігри різні по боротьбі, самовіддачі, бажанні перемогти. У кожній грі наші хлопці чомусь вчилися, набиралися досвіду і в наступних іграх вже знали, як їм діяти на полі. Також, в порівнянні з минулим сезоном. багато новачків додали в майстерності і скоро ні в чому не поступатимуться досвідченим хлопцям, тим самим підсиливши нашу команду. Також, на іграх було дуже добре помітно, наскільки гарне відвідування тренувань впливає на рівень гри хокеїста. Той, хто ходив на всі тренування і максимально викладався на них, мав відчутну перевагу на грі перед тими, хто пропускав тренування або погано тренувався на них.

 
Білі виграли чемпіонат, перемогли в 10 іграх. Десь було везіння, десь більше бажання перемогти. А в заключній грі перемогли сині. Хлопці зібралися і виклалися повністю, тому, що дуже хотіли виграти. І перемогли! У першій половині гри сині впевнено перегравали білих 4:1. Але ближче до кінця розслабилися і допустили ряд помилок, які привели до двох пропущених шайб. Тому в кінці гри було велике напруження і паніка у гравців. Але вони вистояли і перемогли. Ось в таких іграх і з'являються лідери, які тягнуть команду, проявляється характер.

Також приємно бачити, що шайби закидають не тільки ті, хто займається хокеєм давно, але і новенькі хлопці. Сергієнко Микита став найкращим бомбардиром у синіх. Микита займається перший рік, а вже закинув 10 шайб. Це все завдяки його працьовитості та гольовому чуттю. Також одним з юних бомбардирів опинився Удальцов Кирило, який закинув 8 шайб, а бомбардиром турніру став Куров Артур, який провів не всі ігри, отже міг закинути більше шайб, а найкращим асистентом став Масленніков Ярослав, який також відзначився 10 голами.

Вітаю хлопців з їх досягненнями, прагнете до ще більших висот!

                                       Статистика:

  Білі Сині
Голи

Куров 14

Масленніков 10

Шарець 7

Гринько 5

Ревенко 5

Веприцький И. 4

Бузоверя 3

Коваленко 3

Федота 2

Коршунов

Бондарчук

Дем'яненко

Ніколов

Зубрійчук В.

Веприцький В.

Липчанський

Череватенко

Соловйов

Сергієнко 10

Удальцов 8

Класовський 6

Москаленко 6

Аліфанов 5

Беляєв 5

Рожок 3

Котюк 3

Чистий 2

Веприцький В.

Русанов 

Красніков

Зинов'єв

Кураксін

Василенко

Передачі

Масленніков 9

Бузоверя 5

Шарець 5

Веприцький И. 4

Ревенко 4

Соловйов 4

Куров 3

Зубрійчук В. 3

Бондарчук 3

Гринько 3

Дем'яненко 3

Ніколов 2

Коваленко

Пелипенко

Череватенко

Коршунов

Шпаркий

 

Москаленко 3

Веприцький В. 2

Аліфанов 2

Сергієнко 2

Удальцов

Котюк

Кураксін

Зинов'єв 

Рожок

Класовський

Солодовник

Дрозд

Видалення

Бузоверя 6

Дем'яненко 5

Липчанський 5

Бондарчук 4

Куров 4

Ревенко 2

Коваленко 2

Веприцький И

Ніколов

Зубрійчук В

Гринько

Солодовник 4

Котюк 3

Зинов'єв 2

Чистий 2

Веприцький В.

Удальцов

Беляєв

Кураксін

Котік

Русанов

 Незараховані  Липчанський  Чистий

 

                   Буліти

 Реалізовані  Нереалізовані
 Куров

 Удальцов

Липчанський

Сергієнко 3

Кураксін

 

                           Воротарі

 

Гравець Голи
 Федота Тимофей 30
 Коцура Руслан 57
 Череватенко Максим 12

Пусті ворота пропустили 6 шайб.

 

Фотоотчет с события