УМХЛ U 13 ХК Дружба - ХК Донбас

Неділя, 17 Листопада 2019, 21:04

Дружба – Донбас 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

На другій хвилині стартового відрізка «Дружба» відкрила рахунок. Відзначився Єгор Бузоверя, який виявився найспритнішим на добиванні. Швидкий гол мотивував харків'ян, і вони ще не раз перевірили донецького воротаря на міцність. Однак закинутих шайб в цьому періоді ми більше не побачили.

У другій двадцятихвилинці «Донбасу» вдалося створити кілька небезпечних моментів біля воріт Максима Череватенка і зрівняти рахунок. Решта часу періоду пройшла на зустрічних курсах, проте добитися успіху жодна з команд не змогла. Період завершився з рахунком 1:1.

Весь завершальний відрізок матчу харків'яни впевнено прагнули збільшити свою перевагу. І втілити бажане в реальність у «Дружби» вийшло! Спочатку на 10 хвилині періоду Кирило Удальцов успішно реалізував штрафний кидок, а вже через п'ять хвилин Данило Солодовник отримав точний пас від того ж Кирила Удальцова і з одного дотику кинув в створ воріт.

Дружба – Донбас 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

У першому періоді ворота обох команд залишилися недоторканими. «Дружба» впевнено діяла при обороні свої воріт, не забуваючи проводити гострі контратаки. Донецькі суперники теж не збиралися поступатися, тому період видався дуже насиченим і інтригуючим.

Вирішальним у сьогоднішній грі став другий період. Менш ніж за одну хвилину підопічні Олександра Миколайовича відправили у ворота «Донбаса» дві шайби. Вийти вперед «Дружбі» вдалося завдяки Данилу Солодовнику. Данило дав пас Кирилу Удальцову на п'ятак і взяв участь на добиванні. Через 30 секунд Кирило Удальцов вразив ворота суперників, подвоївши нашу перевагу на табло.

Якщо харків'яни в третьому періоді намагалися створити більше небезпечних моментів біля воріт суперника, то донецькі хокеїсти показували більш жорстокий хокей. Протягом третього періоду між гравцями зав'язалися кілька бійок. На рахунок це ніяк не вплинуло, але на лавці штрафників відзначилися чимало гравців обох команд. «Дружба» не раз залишалася в меншості, але розмочити свої ворота не дозволила. Підсумок сьогоднішньої зустрічі -2: 0!