УМХЛ U 13 ХК Дружба - СДЮСШОР-1

Середа, 18 Грудня 2019, 17:44

Дружба - Сдюсшор(1) 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

Одна з найбільш інтригуючих ігор в цьому сезоні відбулася! На льоду зустрілися дві харківських команди, які протягом вже трьох місяців борються між собою за перше місце в турнірній таблиці.

Перша половина матчу пройшла на зустрічних курсах, майже без ризикованих моментів. Справжнім спалахом ініціативності відзначився «Сдюсшор-1» у другій половині першого періоду. Після першої пропущеної шайби «Дружбі» вдалося створити небезпечний момент і вразити ворота з близької відстані, але гол не зарахували. Для того, щоб підбадьоритися, нашим хокеїстам був потрібен час, однак гра була занадто в швидкому темпі і на наступних хвилинах шайба побувала в наших воротах ще двічі.

На початку другого періоду гравці «Дружби» декілька разів залишалися в більшості. Наданою можливістю скористатися не вдалося - рахунок на табло не змінився. Всі двадцять хвилин дружбовці намагалися діяти наполегливо, проте жодного кидка реалізовати не змогли.

Третій період пройшов у сильній боротьбі, але зусиль наших хокеїстів виявилося недостатньо для того, щоб переламати хід зустрічі. Шайба у ворота вперто не йшла. Гра завершилася з рахунком 0:3.

Дружба - Сдюсшор(1) 3: 4Б (1:1, 0:1, 2:1)

Засмучені невдачею у вчорашньому матчі, хокеїсти «Дружби» налаштувалися поборотися в повторному поєдинку проти «Сдюсшора-1». З самого початку періоду пішла гостра атака воріт суперника і на п'ятій хвилині Єгор Бузоверя відкрив рахунок. Суперники закинули шайбу у відповідь. На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

У другому періоді обидві команди намагалися змінити рахунок на свою користь, часто порушуючи правила. Голкіпер Максим Череватенко не раз рятував нашу команду. Одним з найбільш хвилюючих моментів гри стала середина періоду, коли у нашого воротаря порвалася пастка і ми отримали видалення із заміною голкіпера. Ворота нашої команди захищав Михайло Лавров. Тим не менш, захисники не впоралися зі своїм головним обов'язком і ми пропустили другу шайбу.

Третій період почався з неприємності - третя пропущена шайба. Однак саме головний принцип нашої команди полягає в тому, щоб боротися до останніх секунд. «Дружба» змогли взяти себе в руки і на восьмій хвилині гол все-таки відбувся! Завдяки точному кидку Іллі Марінцева ми скоротили розрив на табло. Подальша активність «Дружби» привела до того, що воротарю «Сдюсшора-1» все більш доводилось ловити шайбу. Цікаву комбінацію придумали дружбовці на останніх хвилинах гри. Іван Бондарчук зробив майстерний кидок у ворота «Сдюсшор-1» з передач Кирила Удальцова та Іллі Марінцева - 3:3 !!

«Сдюсшор-1» здобув перемогу в серії булітів.

Останні ігри в 2019-му році відбудуться 21-22 грудня на харківському льоду.

«Дружба» зустрінеться з командою «Кременчук».

дружба сдюсшор харьков кременчуг хоккей детский хоккей хоккейные команды украина донбасс морские волки днепр