УМХЛ U13 Дружба - Кременчук

Неділя, 22 Грудня 2019, 17:59

Дружба – Кременчук 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Як і належить господарям льоду, саме «Дружба» розпочала зустріч активніше: дружбовці відразу почали атакувати ворота суперників, створивши ряд небезпечних моментів. Рахунок в матчі відкрив Кирило Удальцов, хитро обігравши голкіпера «Кременчука». На наступних хвилинах все той же воротар «Кременчука» виявився безсилий проти кидка Іллі Марінцева.

Другий період почався з видаленнь. І хоч в більшості закинути не вийшло, ми змогли змінити рахунок в меншості. Гравець Єгор Бузоверя зміг довести розрив в рахунку до трьох шайб, підкоригувавши кидок Гліба Наумова. Через кілька хвилин активного пресингу дружбовці закинули четверту шайбу - Кирило Удальцов пробив воротаря з передачі Івана Бондарчука.

На початку заключної двадцятихвилинки з'явився шанс реалізувати чисельну перевагу в два гравці. Єгор Бузоверя знову добив кидок Гліба Наумова. Останній гол у цій грі записаний на ім'я Іллі Марінцева, який оформив «дубль» у матчі так само, як Кирило Удальцов і Єгор Бузоверя. За весь період «Дружба» кілька разів залишалася в меншості, проте Максим Череватенко вистояв цей матч, не пропустивши жодної шайби в наші ворота.

Дружба – Кременчук 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)

З самого початку гри «Дружба» почала штурмувати оборону «Кременчука». Суперники швидко взяли заданий темп, і незабаром моменти почали з'являтися вже біля наших воріт. Необережна гра захисників призвела до першої пропущеної шайби на десятій хвилині. Відповісти гостям в першому періоді не вдалося, натомість вдалося пропустити другий гол. На перерву гравці «Дружби» пішли зовсім з нерадісним рахунком - 0:2.

Початок другого періоду ознаменувався швидким голом Іллі Марінцева. З передачі Данила Солодовника захисник «Дружби» закинув першу шайбу в ворота «Кременчук». У решти періоду дії команд були багато в чому скориговані видаленнями, але все ж «Дружбі» вдалося змінити свої дії в бік атаки.

Фінальний відрізок був багатим на події. Другу шайбу закинув Михайло Дрозд, вчасно встигнувши на добивання після кидка Кирила Удальцова. Дружбовці намагалися робити якомога більше кидків по воротах, щоб збільшити свою перевагу на табло. Вдалося закинути третій гол на десятій хвилині. Захисник Ілля Маринцев наполіг на своєму баченні хокею і вивів свою команду вперед. Таким чином, гравці «Дружби» зіграли свій останній матч в 2019 році та здобули перемогу – 3:2!

Вітаємо всіх уболівальників з наступаючими святами і бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою!

Дякуємо, що вболіваєте за команду і сподіваємося бачити Вас на наших іграх в 2020 році!

дружба сдюсшор харьков кременчуг хоккей детский хоккей хоккейные команды украина донбасс морские волки днепр