УМХЛ U13 Дружба - Білий Барс

Субота, 11 Січня 2020, 12:30

Дружба – Білий Барс 8:1 (4:0, 2:0, 2:1)

Зустріч почалася з численних видаленнь. У більшості випадків на лавку штрафників відправлялися гравці «Білого Барса», наша команда - тільки один раз. Рахунок в матчі відкрив Ілля Маринцев, підібравши шайбу у воріт, поки Іван Бондарчук розбирався із захисниками «Білого Барса». Рахунок надовго не затримався: автором другої шайби став Максим Литвиненко, який вразив ворота суперників прицільним кидком з синьої лінії. На наступних хвилинах супермомент для дубля з'явився у Іллі Марінцева. Захисник «Дружби» скористався ним і рахунок на табло став 3 : 0. Перший період пройшов в зоні «Білого Барса», небезпечних моментів біля наших воріт не було. Четвертий гол записав на свій рахунок Єгор Бузоверя, який прийняв пас на п'ятаку і грою в один дотик відправив шайбу в ворота.

Друга двадцятихвилинка почалася з друго гола Єгора Бузовері. Середина періоду пройшла досить спокійно. Двічі «Дружба» залишалася в більшості, але реалізувати його не вдалося. На останніх хвилинах, поки суперники усвідомлювали кількість пропущених шайб Ілля Маринцев закинув шосту шайбу білоцерківському воротареві.

На початку третього періоду суперники помчали забивати. «Білому Барсу» вдалося створити кілька небезпечних моментів і шайба опинилася в наших воротах, позбавивши «сухаря» нашого воротаря. Через п'ять хвилин першою закинутою шайбою в цьому році зміг відзначитися Кирило Удальцов. У середині третього періоду «Дружба» замінила голкіпера. Ворота захищав Михайло Лавров. Через кілька хвилин Кирило Удальцов оформив дубль, реалізувавши більшість. Перший матч в новому році завершився впевненою перемогою «Дружби» - 8: 1!

Дружба – Білий Барс 12:2 (5:0, 3:1, 4:1)

З самого початку зустрічі харків'яни помчали забивати. Вперше шайба побувала у воротах господарів льоду на четвертій хвилині гри, коли Іван Бондарчук замкнув точну передачу від Кирила Удальцова і Єгора Бузовері. Вдруге дружбовці відзначилися на восьмій хвилині, Єгор Бузоверя був точний і націлений на ворота - 2: 0. Ще чотири хвилини потому автором гола став Ілля Маринцев. «Дружба» виглядала дуже впевнено, хоч і зустріч була на виїзді. Данило Солодовник прийняв передачу від Артема Кураксіна і вийшовши «1 в 0» порадував уболівальників «Дружби» четвертою закинутою шайбою. На останньому відрізку періоду Кирило Удальцов передачею знайшов нападника Гліба Наумова, який розстріляв ворота – 5 : 0 !!

Активніше період почали суперники, які кілька разів загрожували воротам Максима Череватенко. Однак «Дружба» все ж не дала можливості надовго затриматися супернику в своїй зоні. На екваторі періоду в «Білому Барсі» перевищив ентузіазм і ми прогавили першу шайбу в наші ворота. Тим не менш, це не завадило Кирилу Удальцову закинути шосту шайбу через 8 секунд. Потім результативною виявилася зв'язка Гліба Наумова і Кирила Удальцова. Гліб ще двічі прийняв гольову передачу у центрального нападника та відправив шайбу в ціль.

Харків'яни почали заключний відрізок так само активно, але оборона «Білого Барса» намагалася утримати гольовий настрій наших хокеїстів. Суперникам навіть вдалося забити другу шайбу в середині періоду. Поки суперники раділи другою закинутою шайбою, Данило Солодовник розібрався з білоцерківським воротарем і збільшив розрив у рахунку. Далі засмутити суперників вдалося Кирилу Удальцова, воротар не зміг врятувати команду і шайба опинилася у воротах. Через кілька хвилин дебютну шайбу в сезоні закинув Єгор Сеселкін. Наприкінці зустрічі Кирило Удальцов (вже традиційно) віддав пас на п'ятак Данилу Солодовнику, який з одного торкання відправив шайбу в ворота. «Дружба» зробила підсумковий рахунок зустрічі великим – 12 : 2!

хоккей детский хоккей харьков секция по хоккею харьков дружба сдюсшор сдюшор белый барс белая церковь хтз спорт