УМХЛ U13 Дружба - Крижинка

Понеділок, 20 Січня 2020, 13:07

Дружба – Крижинка 6:5(Б) (3:0, 1:0, 1:5,)

Господарі льоду зробили ставку на швидкий початок. Взяти ініціативу в свої руки вийшло - на першій хвилині шайба опинилася у воротах «Крижинки» після кидка Гліба Наумова. Наступний привід для радості з'явився у харківських уболівальників відразу після вкидання шайби на восьмій хвилині. Ілля Маринцев отримав шайбу після передач Єгора Бузовері і Максима Литвиненка і відправив її точно у ворота суперників. Чимало моментів було у «Дружби», коли гра відбувалася в чисельній перевазі, але реалізувати вдалося тільки один раз. Прорвав оборону «Крижинки» Данило Солодовник, зробивши рахунок - 3:0.

У другому відрізку харків'яни продовжили нав'язувати «Крижинці» свою гру. Четвертий гол закинув Данило Солодовник, передачею відзначився капітан Кирило Удальцов. В цьому періоді гольових кидків більше не було. Обидва голкіпера успішно тримали оборону, як би сильно команди не прагнули змінити рахунок.

З самого початку третьої двадцятихвилинки свої моменти почали реалізовувати суперники, яким вдалося позбавити «сухаря» Максима Череватенка на тридцятій секунді. Господарі прагнули зберегти переможний рахунок, кількість атак не скоротилося. На жаль, гра зовсім перейшла в нашу зону і ми пропустили другу шайбу в наші ворота. Збільшити перевагу на табло «Дружбі» вдалося, коли Данило Солодовник виклав чудову передачу, яку майстерно «замкнув» Кирило Удальцов. За 4 хвилини до кінця пішли дві швидких шайби, обидві виявилися в наших воротах. У харківських уболівальників з'явився привід для занепокоєння.На останній хвилині гості змогли встановити рівновагу на табло - 5:5!

Визначити переможця вийшло на серії буллітів: два реалізованих кидка від Данила Солодовника і Кирила Удальцова поставили крапку в сьогоднішній грі.

Сьогодні «Дружба» здобула першу перемогу над чемпіоном України «Крижинкою»!

Дружба – Крижинка 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Гра двох конкурентів по турнірній таблиці почалася дуже інтенсивно. Перша шайба побувала у воротах на першій хвилині. І якщо вчора це були ворота «Крижинки», то сьогодні пропустили ми. На наступних хвилинах гравці «Дружби» постаралися зробити все, щоб зрівняти рахунок, але шайба у ворота вперто не йшла. Команди намагалися обережно грати в обороні і боротися на кожному метрі поля. Зрівняти рахунок вийшло на останніх секундах періоду, коли Данило Солодовник встиг на добивання після кидка Єгора Бузовері.

У другому відрізку гра пішла в прискореному темпі. Матч проходив на зустрічних курсах, але після серії видаленнь нарешті відбулася зміна в рахунку. За три хвилини шайба побувала у воротах три рази. Дві з них виявилися на рахунку у киян, а одна, після точного кидка Данила Солодовника, у нас.

Третій період був багатим на події. Обидві команди відзначилися видаленнями і небезпечними моментами. Дружбовці довгий час не могли закинути з близької відстані, шайбу брав на себе воротар. Гол відбувся після тайм-ауту і заміни воротаря на шостого польового гравця. Зусиллями Артема Кураксіна, Єгора Бузовері, який підправив шайбу на льоту і добивання Данила Солодовника, нам вдалося скоротити розрив на табло до мініума - 3:4. Сьогодні форвард Данило Солодовник оформив хет-трик і єдиний відзначився реалізованими моментами. Був реальний шанс довести гру до булітів, однак часу не вистачило.

Важка гра, з масою нереалізованих моментів. Всі кращі комбінації беремо на наступні ігри, а над слабкими місцями усередно попрацюємо на цьому тренувальному тиждні.

Ігри з «Галицькими левами» пройдуть 1-2 лютого в Новояворівську.

сдюсшор хоккей крижинка льдинка дружба хтз дети детский спорт спортсмены хоккейные команды харькова детский хоккей донбасс кременчуг белый барс морские волки днепр шершни галицкие львы