УМХЛ U13 Дружба - Галицькі леви

Понеділок, 3 Лютого 2020, 15:11

Дружба – Галицькі Леви 3:2Б (1:2, 1:0, 0:0)

Початок зустрічі обернувся для «Дружби» труднощами. Поки харків'яни звикали до льоду, «Галицькі Леви» встигли закинути в наші ворота дві шайби. Здавалося, що відповісти суперникам в першому періоді вже не вдасться. Однак на останніх хвилинах гравець «Галицьких Левів» закинув курйозну шайбу в свої ворота. Гол записали на захисника Артема Кураксіна, як останнього гравця, який торкнувся шайби в складі «Дружби».

На другу двадцятихвилинку хокеїсти «Дружби» вийшли з великим бажанням продемонструвати своє вміння забивати. Атаки ставали все гостріше, а божевільних моментів було все більше. Довгоочікуваний гол відбувся на 14 хвилині. Кирило Удальцов переграв кількох опонентів і зробив чарівний кидок по воротах! Нападник «Дружби» охолодив атакуючий запал суперників і зрівняв рахунок на табло. На перерву команди пішли з рахунком - 2:2.

Поступово «Дружба» змінила хід поєдинку, майже не даючи суперникам можливість вийти із зони. Харків'яни вдало комбінували, але справа до кидка не доходила, іноді не вистачало точності.

Переможця виявили в серії булітів. Данило Солодовник реалізував кидок, додавши команді два очки в турнірну таблицю.

Дружба – Галицькі Леви 3:7 (1:1, 1:2, 1:4)

З перших хвилин матчу господарі почали показувати серйозні наміри взяти реванш. Більше часу в першому періоді пішло на захист своєї зони. Ситуація погіршилася в середині періоду після видалення в нашому складі. Ворота захистити не вдалося - «Галицькі Леви» відкрили рахунок. В кінці періоду Кирило Удальцов на льоту підправив кидок Івана Бондарчука, відправивши шайбу чітко в ворота. Судді не зарахували гол через гру нападника високо піднятою ключкою. Наступного разу шайба побувала у воротах господарів через 10 секунд! На куражі Кирило Удальцов прийняв передачу від Максима Литвиненка, викотився на зручну позицію і точно кинув у верхній кут - 1:1!

Другий період дружбовці почали активніше, змушуючи суперників помилятися. Відчайдушний штурм воріт суперника в результаті привів доочікуваної шайби. На «екваторі» зустрічі Іван Бондарчук отримав пас в центрі поля і, обігравши всіх захисників «Галицьких Левів», точно кинув по воротах. Щоправда, суперники відповіли двома закинутими шайбами.

Переломним для «Дружби» став третій період. Після серії видаленнь гру не вдалося перевести в свою користь. Ми пропустили ще один неприємний гол. Відповісти вдалося через дві хвилини: Кирило Удальцов оформив дубль. Однак цього було недостатньо: суперникам вдалося засмутити наших уболівальників ще три рази. Сьогоднішній день показав погану підготовленість до гри наших гравців. Постійно отримували шанси, але ніяк не могли конвертувати їх у взяття воріт. Можливо, відволікали емоції через численні видалення. Матч завершився з рахунком 3:7.

Наступні зустрічі відбудуться 29 лютого та 1 березня з одеською командою «Морські вовки».