УМХЛ U13 Дружба - Морські вовки

Неділя, 1 Березня 2020, 16:23

Дружба – Морські вовки 4:9 (0:4, 2:2, 2:3)

29 лютого відбувся перший матч «Дружби» з «Морськими вовками» в цьому сезоні. Матч двох суперників по турнірній таблиці одесити почали більш активно. Тиск «Морських вовків» на початку поєдинку досить швидко принес свої плоди - чотири закинуті шайби, які так і залишилися без відповіді до кінця першого ігрового відрізка.

На початку другого періоду дружбовці «додали обертів», гра перемістилася в зону одеситів. Харків'яни намагалися не дозволяти суперникам вийти із зони і намагалися створити небезпечні моменти. На п'ятій хвилині до «Дружби» прийшов довгоочікуваний успіх! Автором першої шайби в Одесі став Кирило Удальцов, який встиг на добивання після кидка Іллі Марінцева. Однак дрібні помилки в своїй зоні привели до ще двох пропущених шайб. За дві хвилини до кінця періоду з'явилася можливість закинути другу шайбу. Шансом скористався Іван Бондарчук і потужно зарядив по воротах, зробивши рахунок 2:6.

У третьому ігровому відрізку «Морські вовки» затвердили своє лідерство і закинули нам ще три шайби. На що «Дружба» відповіла лише двома: в середині періоду Кирило Удальцов досяг успіху на добиванні після кидка Кирила Некрасова, та в кінці матчу, коли шайба опинилася у Дмитра Ковалика. Дмитро правильно розпорядився моментом і забив свою першу шайбу в сезоні.

Дружба – Морські вовки 2:5 (0:4, 1:0, 1:1)

Другий матч поспіль у харків'ян не вдався стартовий період. Пропустивши в першому відрізку чотири шайби, команда значно зменшила шанси завоювати очки у цій виїзній серії. Хороший кидок в середині періоду зробив Гліб Наумов, але шайба, опинившись за спиною одеського воротаря, «стрічку» не перетнула. Харків'яни боролися до останніх секунд першого ігрового відрізка, але зламати оборону суперників не вийшло.

Другу двадцятихвилинку дружбовці почали більш активно. В цьому періоді «Дружба» трохи остудила атакуючий запал суперників і нам вдалося відкрити рахунок: після боротьби біля воріт шайба опинилася на «п'ятаку», звідки Гліб Наумов потужним кидком відправив її в ворота.

Невтішний рахунок на табло не позбавив дружбовців емоцій перед останнім періодом матчу. Харків'яни шукали моменти в атаці, намагалися змінити хід зустрічі, але шайба у ворота вперто не йшла. В результаті наших невдач спрацювало правило «Не забиваєш ти - забивають тобі» і ми пропустили ще одну шайбу в наші ворота. На останній хвилині матчу Кирило Некрасов вразив «дев'ятку» і зменшив розрив до трьох шайб. Наздогнати отримавшого комфортну перевагу в рахунку суперника було вже неможливо. Гра завершилася з рахунком 2:5.

Наступні матчі команда проведе вже в найближчі п'ятницю та суботу. На харківському льоду наші хокеїсти зустрінуться з командою «Дніпро». Команді потрібна ваша підтримка!