УМХЛ U13 Дружба - Дніпро

Субота, 7 Березня 2020, 21:15

Дружба – Дніпро 6:5 (1:0, 1:2, 4:3)

З перших секунд матчу дружбовці постаралися створити якомога більше небезпечних моментів біля дніпровських воріт. «Дніпру» вдавалося стримувати ураган атак харківських суперників до 18 хвилини гри, коли рахунок був нарешті відкритий! Автором голу став Гліб Наумов. Наш нападник прийняв передачу від Єгора Бузовері та негайно відправив її в ворота.

Другий період почався з видаленнь у складі «Дніпра». Реалізувати більшість не вдалося, проте вже в рівних складах ми змогли подвоїти перевагу. Після відбитого воротарем кидка Дмитра Ковалика, Гліб Наумов не думаючи скористався моментом і забив другу шайбу. Ближче до середини періоду ініціативою заволоділи вже гості: їм вдалося пробратися в нашу зону і навіть зрівняти рахунок.

Третій період почався з неприємностей: «Дніпру» вдалося закинути ще дві шайби у ворота Максима Череватенко. Справжнім «рятувальником» сьогоднішньої гри став Гліб Наумов. На 9 хвилині періоду Гліб оформив хет-трик і зробив рахунок 3 : 4! Продовжив успіх партнера по команді Ілля Маринцев, який зрівняв рахунок на 11 хвилині періоду! Необережна гра призвела до видалення в складі «Дружби». Суперники реалізували «зайвого» і вирвалися вперед – 4 : 5. Однак вже через 30 секунд ми знову зрівняли рахунок! Відзначився Єгор Бузоверя. Він прийняв передачу від Данила Солодовника і з розвороту кинув прямо в ціль. До кінця гри залишалося 4 хвилини - рахунок 5 : 5. Вболівальники усіма силами підтримували улюблені команди, а деякі вже морально готувалися до серії булітів. Гравці «Дружби» дорожили шайбою і намагалися не допускати ії втрат. В атаці діяли наполегливо, не раз суперників рятував воротар. І ось він, довгоочікуваний момент! Натхнений підтримкою переповнених трибун, Данило Солодовник підібрав шайбу після кидка Кирила Удальцова та в метушні заштовхав її в сітку. Трибуни палацу спорту захлеснуло гольове щастя!!

Гра завершилася першою перемогою «Дружби» над «Дніпром»!

Дружба – Дніпро 3:5 (1:3, 2:2, 0:0)

У першому періоді гравці «Дружби» не раз випробовували на міцність перекладину воріт суперника. Однак гольовий успіх прийшов до «Дніпра». Необережна гра в обороні, втрата шайби на середині поля, реалізований буліт - велика кількість помилок привела до рахунку 0 : 3. Вболівальники з нетерпінням чекали відповіді «Дружби». Після видалення в складі «Дніпра» нам вдалося закинути шайбу. Кирило Удальцов влучно кинув між ніг воротарю.

Другий період почався з радісних криків трибун. На третій хвилині Данило Солодовник підхопив шайбу після кидка Кирила Удальцова і змусив воротаря суперників «капітулювати» - 2 : 3! Однак суперники часу дарма не втрачали - поки «Дружба» раділа, шайба опинилася вже і в наших воротах. Через п'ять хвилин рахунок вже був 2 : 5. В кінці періоду ми опинилися в меншості. Граючи не в рівних складах, ми змогли зробити пару гострих атак, результатом яких став небезпечний кидок Данила Солодовника. Шайбу підхопив Кирило Удальцов і завершив атаку голом.

Після насичених двох періодів наступила гольова засуха. У «Дружби» була величезна кількість гарних моментів, але приводу для радості вболівальники так і не отримали. Лише одного разу шайбі вдалося побувати у воротах «Дніпра», але судді гол не помітили… Те, що шайбу з воріт дістав дніпровський гравець, видно на трансляції гри. На жаль, в УМХЛ відсутня система відеоповторів, а судді не стежать за кидками. Така ситуація трапляється не вперше, але все, що ми можемо зробити - це лише повторно забивати шайби (а раптом цього разу пощастить і нам зарахують гол?). Дружбовці до останньої секунди шукали шляхи до дніпровських ворот, але замість змін рахунку, це призводило лише до видаленнь.

14-15 березня «Дружба» закінчує серію ігор в групі «D». Ми зустрінемося з командою «Шершні».

Чекаємо всіх бажаючих підтримати нашу команду в харківському палаці спорту!