Екскурсія Дружби по Києву

Понеділок, 14 Вересеня 2020, 17:18

Хокеїсти нашого клубу на запрошення Громадської ради з питань культури, молоді та спорту України та за підтримки Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації, КП «Київський міський Туристично-інформаційний центр» побували на екскурсії в столиці України. За день мандрівки Києвом юні хокеїсти здолали пішки понад 14 кілометрів, оглянувши найцікавіші пам’ятки історії та архітектури.

file_1

Екскурсія розпочалася із «Золотих воріт» - саме через них у старі часи до міста потрапляли почесні гості князя, посли та купці. Далі «Дружба» вирушила до Київського велотреку - одного з найстаріших в Європі. А наступною зупинкою наших хлопців став будинок, де народився й жив відомий винахідник Ігор Сікорський.

-У захваті, що на власні очі бачив місце, де видатний авіатор майстрував перші прообрази майбутніх гвинтокрилів, - поділився враженнями захисник «Дружби» Максим Литвиненко.

1_1

Хлопці також були вражені краєвидами старовинного Києва, які відкриваються з пішохідно-велосипедного мосту в центральній частині Києва, що з’єднує Арку дружби народів та парк «Володимирська гірка». Справжньою несподіванкою для хлопців було відвідування Зали Слави Українського Боксу. Діти познайомилися з президентом Національної ліги професійного боксу України Михайлом Зав'яловим. І з захватом розглядали чемпіонські пояси, які здобули для України брати Клички, Олександр Усик, Василь Ломаченко, Володимир Сидоренко, Олександр Гвоздик та інші легенди українського боксу.

 -Я пишаюсь тим, що в Україні живуть талановиті спортсмени та буду робити все можливе, щоб у майбутньому прославити свою країну на міжнародних хокейних турнірах, - каже, натхнений прикладом чемпіонів гравець «Дружби» Артем Шарець.

2_2

Також хлопці із цікавістю відвідали Музей Становлення української нації. Хокеїсти ознайомилися з багатовіковою історією української нації та побачили сюжети з абсолютно реалістичними 3D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів. Завдяки цій експозиції, хлопці довідалися якими були на вигляд козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Богдан Хмельницький та інші відомі постаті української нації. Музей знаходиться біля підніжжя монументу Батьківщина-мати.

Наші спортсмени подякували за гостинний прийом і пообіцяли обов'язково знову приїхати на екскурсію до тисячолітнього Києва.

Інформація сайту https://vechirniy.kyiv.ua

 

 

 

Фотоотчет с события