Відкритий Чемпіонат МДЮСШ ПХЛ 2005-2006

П'ятниця, 4 Грудня 2020, 23:09

Дружба - Донбас (2006) 4: 3 (Б) (1: 1; 0: 0; 2: 2)

У першому періоді команди діяли на зустрічних курсах. Першими забили суперники - за дві хвилини до кінця періоду. Однак ми швидко відновили рівновагу -Ілля Бєсєдін зробив точний кидок з синьої лінії.

Другий ігровий відрізок команди провели без закинутих шайб, незважаючи на велику кількість небезпечних моментів біля воріт обох команд. Не раз команду рятував воротар Максим Череватенко.

Третій період почався не найкращим чином для гравців «Дружби». Супернику вдалося двічі забити в наші ворота. Хід поєдинку вдалося змінити за 6 хвилин до кінця гри. Ілля Бєсєдін оформив дубль в грі і скоротив розрив в рахунку. В кінці періоду команда Олександра Баранковського пішла на ризик і зняла воротаря. Ризик виправдався - нам вдалося забити третю шайбу. Активний пресинг в чужій зоні змусив суперників помилитися і за 30 секунд до кінця матчу Володимир Ревенко добив у ворота-3:3.

Основний час матчу не виявив переможця, а вирішальний кидок в серії булітів зробив Кирило Удальцов, в той час як воротар Максим Череватенко майстерно відбив всі три кидка від суперників.

Дружба - Донбас (2005) 6:3 (1:2; 2:1; 3:0)

З перших секунд матчу «Дружба» взяла гру під свій контроль. Рахунок у більшості відкрив Кирило Удальцов на третій хвилині. Однак вже через дві хвилини була відповідь з боку суперників - «Донбас» не тільки зрівняв рахунок, а й вирвався вперед. Перший період ми програли 2:1.

Другий відрізок матчу «Дружба» почала в більшості, однак реалізувати чисельну перевагу не вдалося. Уже в повних складах Арсен Москаленко змінив рахунок на табло, зробивши точний кидок під поперечину. Відповіді від суперників довго чекати не довелося - вже в наступній зміні «Донбас» знову вирвався вперед. За дві хвилини до кінця періоду ми зрівняли рахунок – в стрімкій атаці з передачі Микити Пелипенка закинув Володимир Ревенко.

У третій п’ятнадцятихвилинці харків'яни вирвалися вперед. Шайба потрапила в ворота «Донбасу» після рикошету від захисника гол закинув Арсен Москаленко. Після цього "Дружбу" було вже не зупинити. Ми закинули ще дві шайби. Спочатку з третьої спроби пробив воротаря суперників  Артем Шарець. Остаточний рахунок поєдинку встановив Владислав Дем'яненко - 6:3. Воротар Руслан Коцура не раз рятував «Дружбу». Харків'яни зіграли строго в обороні і довели справу до впевненої перемоги.

Дружба - Динамо 2:4 (1:2; 1:0; 0:2)

Рахунок в стартовому періоді був відкритий після виходу 2 в 1 Іллі Бєсєдіна при грі в меншості. Вже через п'ять хвилин «Динамо» зрівняли рахунок. І навіть вийшли вперед - рахунок 1: 2.

На початку другого періоду Ілля Бєсєдін перехопив шайбу біля своїх воріт і в результаті контратаки ми зрівняли рахунок. Період був насичений небезпечними моментами біля воріт обох команд, проте воротарі не помилялися та майстерно виконували свою роботу.

Все вирішилося в третьому періоді - «Динамо» на 6-й хвилині періоду забезпечив перевагу в дві шайби. Після цього команда Олександра Баранковського усіма силами намагалася наздогнати суперників у рахунку. Однак суперники вистояли і зберегли перевагу в два голи.

Дружба - Харків 5:1 (0:0; 3:0; 2:1)

Перший період команди провели без закинутих шайб, незважаючи на велику кількість моментів для взяття воріт. Активніше були гравці «Дружби», однак попри всі зусилля вболівальники так і не побачили закинутих шайб.

Розмочити ворота суперників вдалося завдяки точному кидку Володимира Ревенка. Подвоїти перевагу на табло вийшло після точного кидка Іллі Бесєдіна. На останніх хвилинах періоду «Дружба» грала в більшості, але гравці Олександра Баранковського не змогли реалізувати чисельну перевагу. Зате вже в рівних складах «Дружба» забила за 10 секунд до кінця. Після кидка Владислава Дем’яненка шайбу в ворота додав  Іван Бондарчук.

У заключній п’ятнадцятихвилинці гравці «Харкова» намагалися відігратися, але хокеїсти «Дружби» зіграли обережно в своїй зоні і приймали багато кидків на себе, проте ми відзначилися двічі: спочатку закинув Арсен Москаленко в меншості, а незабаром Володимир Ревенко з п'ятака закинув п'яту шайбу, реалізував більшість. У кінцівці матчу нам не вдалося залишити ворота «сухими», суперник за п’ять хвилин до кінця матчу забив гол, встановивши остатосний рахунок матчу.