ПХЛ 2010-2011

Неділя, 13 Грудня 2020, 17:44

Дружба – Дніпро (2011) 5:7 (1:1; 3:4; 1:2)

Перший період пройшов з великою кількістю боротьби. «Дружбі» доводилося приймати на себе кидки опонента, здійснювати атаки і чекати вдалого моменту. Під завісу періоду тиск харків’ян привів до відкриття рахунку. Результативним виявився кидок Володимира Сезоненко. Дружбовці здебільшого проводили час в зоні атаки, хоча під кінець п’ятнадцатихвилинки «Дніпро» скористався неуважністю наших захисників і суперники зрівняли рахунок - 1: 1

Справжнє гольове свято побачили вболівальники у другому періоді. На початку ігрового відрізка шайба вже встигла побувати в наших воротах. Після цього дружбовці додали в швидкості і спритності. Результат не змусив себе довго чекати. Не встигаючи за харківськими хокеїстами, суперники раз по раз почали помилятися. І ось настав той довгоочікуваний супермомент - Гордій Кураш вийшов 1 на 0 з воротарем і з легкістю його обіграв. Однак радіти було рано - за наступні дві хвилини ми пропустили дві шайби в наші ворота. Наздогнати суперників вдалося завдяки дублю Гліба Кривоножкіна - спочатку нападник реалізував більшість, а за 2 хвилини до кінця після виходу 1 в 0 «Дружба» змінила хід зустрічі на 4:4. Але і суперники не залишилися в стороні, забивши у наступній зміні після того, як ми зрівняли рахунок. Після цього підопічні Івана Аліфанова створили ряд небезпечних моментів, але в завершальній стадії не вистачило наполегливості.

Третя п'ятнадцятихвилинка почалася з пропущеної шайби. До кінця періоду шайба у воротах «Дніпра» побувала тільки одного разу - капітан команди Гліб Кривоножкін віддав пас на Гордія Кураша і той відправив її чітко в ціль. Надалі можливості вирвати перемогу були в обох команд, але більш щасливими в їх реалізації виявилися дніпряни. Суперники змогли похвалитися ще одним голом у наших воротах, встановивши остаточний рахунок поєдинку - 5: 7. Хокеїсти "Дружби" при цьому, не дивлячись на всі труднощі, продемонстрували силу духу і волю до перемоги, борючись до останніх секунд матчу.

Дружба – Донбас 2:3 (1:2; 0:1; 1:0)

З самого початку гри ініціативою заволоділи суперники. Провівши кілька гострих атак, їм вдалося розпечатати наші ворота на третій хвилині матчу. Відповісти «Дружбі» вдалося за півтори хвилини до кінця матчу - відзначився Гліб Кривоножкін. Однак і тут «Донбас» виявився спритнішим, завдавши точний кидок за п'ять секунд до кінця періоду.

У другому ігровому відрізку визначальним став початок періоду. На другій хвилині суперники збільшили свою перевагу на табло до 1: 3. Залишок періоду команди провели в рівній боротьбі, радуючи вболівальників яскравим хокеєм і небезпечними моментами. Дружбовці створювали ряд вигідних можливостей для того, щоб зрівняти рахунок, однак шайба вперто не йшла у ворота.

Вигідний шанс наздогнати суперників по рахунку «Дружба» отримала за три хвилини до кінця матчу - Іван Чміль віддав розкішну передачу Олегу Ярошенко, який вчасно підключився до атаки. Моментів до кінця періоду було багато як у наших воріт, так і біля воріт «Донбасу». Інтрига жила до фінальної сирени, однак більше голів ми не побачили. «Дружба» поступилася «Донбасу» з мінімальним розривом - 2: 3. Відзначимо відмінну гру воротаря Микити Гробовенко, який весь матч стримував запал донеччан збільшити рахунок.

Дружба – Союз 2:4 (0:0; 0:3; 2:1)

Перший ігровий відрізок обійшовся без закинутих шайб, хоча дружбовці могли порадувати вболівальників результативними звершеннями. Ми володіли ініціативою, частіше суперника кидали по воротах. Проте іноді гострі атаки так само були і біля наших воріт. Не раз команду рятував воротар Роман Куліш. Перешкодити відкриттю рахунку могли і численні вилучення - за період обидві команди сиділи на лавці штрафників по два рази.

Другий період для «Дружби» склався дуже тривожно. На третій хвилині періоду ми заробили вилучення, і суперники з радістю скористалися чисельною перевагою. Опонент перевершив нас по активності і вже на наступних 4 хвилинах шайба побувала в наших воротах тричі.

Заключний період, як це і належить в матчі команд-конкурентів, тримав уболівальників у напрузі до останніх секунд. Визначальною стала гра в нерівних складах. Після видалення в складі суперників, Іван Чміль розмочив ворота харківських суперників. Ще один гольовий шедевр подарував Гордій Кураш за хвилину до кінця матчу, змінивши рахунок на 2: 3. У залишку часу хокеїсти «Дружби» пішли ва-банк і зняли воротаря. Ми створили пару відмінних шансів зрівняти рахунок, але не змогли їх реалізувати і відразу ж отримали шайбу у відповідь. Спрацювала спортивна закономірність «Не забиваєш ти - забивають тобі». Самовіддана гра команди так і не змогла врятувати ситуацію - суперники збільшили перевагу, забивши в порожні ворота за три секунди до кінця матчу.

Дружба – Дніпро (2010) 2:13 (0:4; 2:3; 0:6)

З самого початку матчу було видно настрій і уважність суперників. Обидві команди стартували у високому темпі, натякаючи уболівальникам на результативність протягом поєдинку. Все ж, господарям льоду вдалося прибрати ігрову ініціативу до своїх рук. До кінця періоду на табло світився невтішний рахунок - 0: 4. Якщо когось подібний поворот подій і може змусити опустити руки, то точно не харківських хокеїстів. Було багато хороших моментів, а також тих, над якими потрібно буде працювати та вдосконавлювати.

Дебют другого періоду залишився за харків'янами. Вже на п'ятій хвилині Гліб Кривоножкін точною передачею знайшов на льоду Гордія Кураша, і нападник не промахнувся - 1: 4. На нашу одну шайбу суперники відповіли закинутими двома. Але і «Дніпро» не поспішав розслаблятися, розуміли ціну потенційної помилки, максимально уважно намагалися грати в обороні. Однак рішучості капітана «Дружби» на чотирнадцятій хвилині вже ніхто не міг перешкодити. Гліб Кривоножкін зробив сольний вихід 1 в 0 і з легкістю обіграв воротаря - 2:6. На жаль, цей успіх був останнім в рамках цієї гри.

У третьому періоді харків'яни продовжили шукати шанси наздогнати суперника і кілька разів були близькі до своєї мети. Однак невимушені помилки розвели команди на занадто великий розрив в рахунку. Дніпровці продовжували «гнути свою лінію», так що «Дружбі» по більшій частині доводилося захищатися. Ця обставина аж ніяк не вибила команду з колії. Вони продовжили організовувати швидкісні атаки, намагаючись змінити хід зустрічі. Суперник був більш мобільним і сильніше хотів цієї перемоги. Будемо працювати на тренуваннях над тими помилками, які допустили в цьому матчі і продовжимо рухатися далі!