ПХЛ 2005-2006

Понеділок, 21 Грудня 2020, 12:09

Дружба- Кривбас 9:2 (4:0; 1:0; 4:2)

Перший період порадував великою кількістю красивих епізодів і закинутих шайб. Хокеїсти «Дружби» відразу замкнули суперника в його зоні. Вже на третій хвилині першого періоду приймав вітання Ілля Бесєдін, який отримав передачу від Олександра Заруби та зробивши вихід 1 в 0, відкрив рахунок в сьогоднішній грі. Після успішного початку дружбовці продовжили шукати щастя біля воріт суперника. Спочатку Володимир Ревенко кидав з синьої лінії, а Владислав Зубрійчук підправив траєкторію ключкою, а потім відзначився Владислав Дем'яненко, не залишивши шансів криворізькому воротареві. Завершив гольову феєрію в цьому періоді Владислав Дем'яненко, оформивши дубль. Ніяких проблем в першому періоді у «Дружби» не виникло: команда виглядала впевненіше і наполегливіше суперника, не допускаючи небезпечних моментів у своїй зоні.

У другому періоді вболівальникам «Дружби» приводом для радості став гол, автором якого є Олександр Заруба. На подальших хвилинах у харків'ян було багато хороших моментів для кидків, але на останньому рубежі впевнено діяв воротар «Кривбасу».

У третьому періоді харків'яни продовжили радувати результативністю. Дубль оформив Ілля Бесєдін, отримавши передачу від Кирила Удальцова. На наступних хвилинах використовував свій шанс Артем Шарець, який вийшов 1 в 0 і змінив рахунок на 7 : 0. На останніх п'яти хвилинах третього ігрового відрізка, знову відзначився Владислав Дем'яненко, оформивши в матчі хет-трик. Передачі на свій рахунок записали Данило Котюк та Владислав Зубрійчук. Через дві хвилини вболівальники побачили три закинуті шайби, дві з яких відіграли суперники, а з нашого боку автором дев’ятої шайби став Артем Шарець, який додався до списку авторів дублів у цієї грі.

Дружба - Динамо 4:0 (2:0; 1:0; 1:0)

Хокеїсти «Дружби» з перших хвилин захопили ініціативу і змогли відкрити рахунок вже в дебюті поєдинку. Шайбу в свій актив записав форвард Владислав Дем'яненко, який демонструє відмінну результативність на цьому виїзді. Позиційні атаки «Дружби» часто завершувалися кидками в ворота «Динамо», проте другу шайбу вболівальники побачили вже під завісу періоду. Її на свій рахунок записав Владислав Зубрійчук. Підопічні Олександра Баранковського контролювали шайбу, тому дніпрянам довелося зосередити свої сили на обороні власних воріт.

Моментів у «Дружби» у другому періоді було значно більше, ніж у «Динамо». Харківські захисники діяли впевненно та не підпускали суперників до воріт. Зміцнити свою перевагу нам вдалося завдяки кидку Іллі Бесєдіна.

У третьому періоді «Дружба» грамотно зіграла за рахунком і спокійно довела матч до перемоги. Остаточний рахунок на останній хвилині встановив Владислав Дем'яненко, вчасно опинившись на п'ятачку після кидка Володимира Ревенка. Нашому ж воротареві Максиму Череватенко в цій грі вдалося зберегти свої ворота в недоторканності.

Дружба - Крижинка 0:3 (0:0, 0:2; 0:1)

Якщо вчора з перших хвилин гри харків'яни летіли в атаку, то сьогодні вони виглядали вже більш обережними. Обидві команди створювали небезпечні моменти, грали на високих швидкостях і вели активний пресинг. Незважаючи на всі старання польових гравців, рахунок до початку перерви так і не відкрили - 0:0.

У другому періоді спочатку нічого не змінилося. Обидві команди як і раніше створювали моменти, і вболівальники чекали, хто ж першим відкриє рахунок. «Крижинці» вдалося пробити нашого воротаря в середині періоду. Харків'яни не звернули уваги на пропущений гол і продовжили насідати, проте після вилучення в нашому складі суперники не упустили можливість збільшити свою перевагу до двох забитих шайб. Харків'яни розуміли, що рахунок 0:2 можна відіграти, намагалися нормалізувати гру, але порадувати вболівальників так і не змогли.

Третій період пройшов на зустрічних курсах. Надалі «Дружба» намагалася уникнути сухої поразки, але так і не змогла зламати оборону «Крижинки». Ця гра запам'яталася уважними діями в обороні, але в атаці сьогодні ми не досягли успіху. Було втрачено чималу кількість моментів, тому що суперники не дозволили собі розслабитися і дати нам можливість закинути. Харків'яни в кінцівці вирішили піти ва-банк і зняли воротаря. Результат був, однак не в воротах «Крижинки». Ми пропустили третю шайбу у порожні ворота.

Дружба - Легіон 1:2 (0:1; 0:1; 1:0)

Небезпечні моменти в грі стали з'являтися досить швидко. Команди не відсиджувалися в обороні і намагалися якомога більше кидати по воротах. Першими реальний шанс відкрити рахунок отримали суперники за 40 секунд до кінця періоду.

У другому ігровому відрізку команди продовжили радувати вболівальників динамічною грою. Не забували суперники і про небезпечні моменти. Однак і тут удача виявилася на боці «Легіону» - рахунок на табло непомітно змінився на 0:2.

Повторювати минулий матч з «Крижинкою» не хотілося, тому третій період ми почали більш обережніше і зосереджено. Харків'яни почали атакувати з великою енергією. Своїми діями показували бажання забити якомога швидше. Довгоочікуваний гол трапився на останній хвилині гри. «Дружба» скористалася чисельною перевагою, і шайба вперше побувала у воротах «Легіону» після кидка Владислава Зубрійчука. Матч вийшов захоплюючим, однак в кінці періоду замість кидків, ми побачили численні бійки. У третій двадцятихвилинці харків'яни мали всі шанси довести гру до серії буллітів, але так не зуміли ними скористатися.

Вітаємо наших уболівальників з наступаючими святами! Бажаємо міцного здоров’ята будемо намагатися показувати ще більше хорошого хокею в наступному році!

Дякуємо, що вболіваєте за команду та сподіваємося бачити Вас на наших іграх в 2021 році!