ЧУ U16 Дружба - Крижинка

Понеділок, 22 Лютого 2021, 19:14

Дружба – Крижинка 2:5 (0:2; 1:1; 1:2)

Перший матч у Чемпіонаті України «Дружба» зіграла з «Крижинкою». Гру в столиці активніше почали господарі. Кияни з перших хвилин заволоділи ініціативою, а «Дружба» лише зрідка відповідала контратаками. Стартовий відрізок гри залишився за господарями льоду - «Крижинка» зуміла закинути двічі. До сирени харків'яни мали можливість скоротити відставання, проте на останньому рубежі суперників рятував воротар. На першу перерву команди пішли з рахунком 0 : 2, не втрачаючи бажання відкрити рахунок у другому періоді.

У другому ігровому відрізку харків'яни зуміли перехопити ініціативу гри. Підопічні Олександра Баранковського протягом декількох хвилин не покидали зону «Крижинки», проводячи одну атаку за іншою. На восьмій хвилині старання окупилися - ми закинули першу шайбу в ворота столичної команди. Однак в подальшому гравці «Крижинки» допускали мінімум помилок в обороні та активно діяли в атаці. За п'ять хвилин до кінця періоду нам закинули третю шайбу.

У третьому періоді «Дружба» продовжила шукати щастя в атаках. Проте відзначитися на табло не виходило. В середині третього періоду господарі зуміли двічі збільшити перевагу - 1 : 5. За чотири хвилини до фінальної сирени дружбовці зуміли відіграти одну шайбу - відзначився Арсен Москаленко, асистентами виступили Ілля Бесєдін та Артем Шарець. До кінця матчу ще залишався час відновити рівновагу, ми навіть грали в більшості, але, незважаючи на всі спроби, рахунок змінити вже не вийшло.

Дружба – Крижинка 4:5 (1:2; 2:2; 1:1)

У першому періоді харків'яни досить багато часу провели в атаці. Однак, як це трапилося в минулому матчі, знову пропустили першими. Потім суперники скористалися нашим видаленням і закинули вдруге. З кожною хвилиною бажання наздогнати суперників зростало, що не могло не позначитися на характері гри. Хокеїсти «Крижинки» насилу справлялися з постійним тиском на свої ворота, це змусило їх більше вилучатися. Звичайно потрібно було скористатися шансом, що ми і зробили. Гольовим звершенням зміг похвалитися Ілля Бесєдін. На свій рахунок записали передачі Володимир Ревенко та Данило Котюк.

Після перерви яскравий емоційний хокей з масою цікавих моментів продовжив радувати трибуни. І особливо порадувала вболівальників друга шайба у виконанні "Дружби". Владислав Дем'яненко завдав вражаючий кидок, не залишивши воротареві шансів на порятунок. На екваторі матчу суперникам вдалося вийти вперед - в цей раз завадила неуважність воротаря та захисників. На наступних хвилинах ми залишилися в меншості, але це не завадило нам зрівняти рахунок на табло. Відновив рівновагу Артем Шарець, отримавши передачу від Арсена Москаленка. Але за півтори хвилини до кінця «Крижинці» знову вдалося вийти вперед. У кінцівці ми буквально замучили оборону суперника гольовими моментами, але відновити рівновагу до перерви не змогли. Період закінчився з мінімальною перевагою «Крижинки» - 3: 4.

У третьому відрізку гра йшла дуже уважно, ціна помилки були велика, тому команди діяли гранично акуратно в обороні. Першими помилку в захисті зробили гравці «Дружби» - за сім хвилин до кінця матчу рахунок став 3: 5. Наздогнати суперників дуже хотілося, тому своєю активністю змусили "Крижинку" порушувати правила, з'являлося багато моментів для взяття воріт. Втім, за хвилину до сирени дружбовці скоротили відставання - відзначився Артем Шарець, який зробив гольовий кидок в один дотик після передачі від Іллі Бесєдіна. На заході матчу тренерський штаб змінив голкіпера на шостого польового, проте часу, щоб змінити становище гри було дуже мало, суперники зуміли зберегти переможний результат.

На наступних вихідних «Дружба» проведе дві зустрічі з «Кривбасом». Посилання на онлайн-трансляції будуть опубліковані на нашій сторінці в Instagram @hc_druzhba