ЧУ U16 Дружба - Кривбас

Понеділок, 1 Березня 2021, 20:29

Дружба – Кривбас 1:6 (0:3; 0:1; 1:2)

З перших хвилин «Дружба» почала випробовувати на міцність оборону суперників, створюючи при цьому небезпечні моменти. Однак особливого значення отримали дії суперників в нерівних складах. «Кривбасу» вдалося реалізувати свою ж першу більшість - 0:1. До кінця періоду суперники закинули ще дві шайби. Ми не внесли змін до протоколу з позиції гольових звершень в цьому періоді та пішли на перерву з сумним рахунком 0 : 3.

Після перерви ігрова картина не сильно змінилася. Дружбовці багато атакували, 2 рази залишалися в більшості, але гольових звершень вболівальники так і не побачили. А ось суперники змогли збільшити свою перевагу на ще одну закинуту шайбу. «Дружба» мала ряд відрізків, в рамках яких влаштовувала серйозний тиск на конкурентів, але на останньому рубежі відмінно справлявся воротар «Кривбасу».

З перших хвилин третього періоду дружбовці додали бажання забити і тиску, результатом чого стала низка небезпечних моментів біля воріт «Кривбасу». Як результат - перша закинута шайба у ворота суперників. Владислав Дем'яненко зробив кидок, а Владислав Зубрійчук вчасно встиг відправити шайбу точно в ворота. На жаль, це була єдина закинута шайба у ворота суперників в цій грі. «Кривбас» же відповів ще двічі, зробивши остаточний рахунок матчу 1: 6.

Дружба – Кривбас 1:4 (0:1; 1:2; 0:1)

З самого початку зустрічі харків'яни захопили ініціативу, діючи в високому темпі. За період ми створили безліч гольових моментів, нам навіть випала нагода пограти «3 на 5», але реалізувати подвійну чисельну перевагу не вдалося - шайба у ворота все одно вперто не йшла. За класикою «Не забиваєш ти - забивають тобі», в першому ігровому відрізку ми пропустили один гол. Перший період закінчився з мінімальною перевагою господарів, які були більш точні в завершенні – 0: 1

Харків'яни були готові до активної грі у виконанні господарів і чимало уваги приділили обороні. Але, на жаль, все одно кидки по наших воротах були. На розчарування вболівальників харківської команди ще один кидок на початку другого періоду виявився точним – 0: 2. Витримавши серію атак на свої ворота, хокеїсти "Дружби" перейшли до дій у відповідь, що стали досить успішними. У грі «5 на 4» Володимир Ревенко скинув шайбу Владиславу Зубрійчуку, той кидав з синьої лінії, а Данило Котюк підправив шайбу на льоту прямо в ворота.

З досадою згадуємо про втрачені можливості хокеїстів "Дружби" в заключній двадцятихвилинці. Моменти біля воріт «Кривого Рогу» не раз виникали, але до завершення все не доходило, в багатьох ситуаціях суперників рятував воротар. «Кривбасу» випав шанс зіграти в більшості і, як підсумок, ще одна пропущена шайба в наші ворота, вона стала завершальною в цій грі. Проте, до фінальної сирени харків'яни продовжували боротьбу, не дозволяючи супернику думати про легке життя. На жаль, хід матчу змінити не вдалося – 1: 4.