ЧУ U16 Дружба - Динамо

Понеділок, 8 Березня 2021, 18:58

Дружба – Динамо 2:5 (1:2; 1:0; 0:3)

Початок першої двадцятихвилинки залишився за гостями - дніпровські гравці володіли шайбою та створювали небезпечні моменти біля наших воріт. До середини періоду на табло вже був невтішний рахунок 0 : 2, але невдалий початок не вибив з колії харків'ян та «Дружба» продовжила відповідати контратаками. Першим гольовим кидком у цієї грі відзначився капітан Арсен Москаленко за дві хвилини до кінця ігрового відрізка.

Другий період пройшов з великою кількістю атак і небезпечних моментів біля воріт обох команд. Старання хокеїстів «Дружби» не пройшли безслідно – ми зрівняли рахунок, коли Ілля Бесєдін зробив результативний кидок по воротах. Асистентами стали Данило Котюк і Владислав Дем'яненко. На перерву команди пішли з рівним рахунком 2 : 2.

Хід гри повністю змінив третій період. Суперники доклали зусиль і збільшили перевагу ще на три шайби, майже не залишивши шансів для «Дружби» змінити ситуацію. Харківська дружина свої моменти так і не реалізувала – цю зутріч ми закінчили з рахунком на табло 2:5.

Дружба – Динамо 3:6 (1:1; 1:1; 1:4)

Стартові хвилини першого періоду пройшли в безперервних атаках "Дружби". Команда намагалася створювати моменти, і, головне, не повторювати вчорашніх помилок. Використавши всі можливості, ми першими відкрили рахунок - Ілля Бесєдін побачив, як Данило Котюк підключився до атаки та віддав йому пас, а центральний нападник виїхав з-за воріт і точним кидком відправив шайбу в ціль. Такий початок надихнув дружбовців, які продовжили створювати моменти біля воріт «Динамо». Але в кінцівці періоду все ж пропустили в свої ворота шайбу, і на перерву команди пішли з рівним рахунком на табло - 1: 1.

Другий період пройшов в обміні атаками, одна з яких виявилася у нас щасливою - Ілля Бесєдін встиг на добивання після кидка Арсена Москаленка. Потім гості «додали», почали грати більш уважніше, але не раз нас рятував воротар Руслан Коцура, а захисники намагалися не підпускати суперників близько до воріт. Нападники тим часом продовжували шукати шляхи до воріт дніпровських суперників. Але ближче до другої перерви гостям знову вдалося зрівняти рахунок. Зустріч заграла новими фарбами: в бажанні перемогти харків'яни не хотіли поступалися дніпровським суперникам.

У третьому періоді хокеїсти "Дружби" до останніх хвилин билися, намагаючись зберегти надію на перемогу в матчі. Одного разу ми заробили більшість в форматі "п'ять на три". Харків'яни тиснули на ворота гостей та наносили кидки один за одним. Реалізував більшість Арсен Москаленко, який кидав з синьої лінії після передачі Олександра Заруби. Однак цей гол став останнім у воротах «Динамо». «Дружбі» довелося докласти зусиль для того, щоб відсунути гру від своїх воріт, але більш успішними виявилися гості: динамівці закинули нам ще 4 шайби, знявши питання переможця в цьому матчі.

Наступні зустрічі відбудуться 20-21 березня. Наша команда відправиться в Білу Церкву, щоб позмагатися з «Білим Барсом».