ЧУ U16 Дружба – Кременчук

Субота, 3 Квітня 2021, 12:46

Дружба – Кременчук 11:1 (1:0; 7:1; 3:0)

Довгоочікуваний матч на домашній арені почався зі скандування трибун - на першій хвилині рахунок відкрив Арсен Москаленко, кинувши точно в створ воріт. Передачі на свій рахунок записали Ілля Бєсєдін та Кирило Удальцов. Наші польові гравці наносили кидки один за одним, але суперників не раз рятував воротар і вдалий випадок. Двічі ми залишалися в меншості, але пробити нашого голкіпера суперники в цьому періоді вже не змогли.

На початку другої двадцятихвилинки хокеїсти «Кременчука» змогли зрівняти рахунок, але цей момент не дуже засмучив харків'ян та вони продовжили шукати щастя в зоні суперника. Друга половина двадцятихвилинки видалася насиченою на події. Почалося все з того, що ми забили дві шайби менше ніж за хвилину. Спочатку Владислав Зубрійчук обіграв воротаря після передачі Алескандр Заруби, а потім Володимир Ревенко протягнув шайбу в чужу зону і завдав гольовий кидок. Подальші дії були очікуваними - залишившись в більшості, Володимир Ревенко оформив дубль, а вже через дві хвилини Ілля Бєсєдін закинув свою першу та єдину шайбу в цій грі. Передачі записали на Матвія Якименка та Володимира Ревенка. Гольовий успіх продовжив Артем Шарець, який прийняв щасливу передачу від автора минулого голу Іллі Бєсєдіна і змінив рахунок на 6 : 1. Дубль оформив Владислав Зубрійчук, отримавши передачу від Володимира Ревенка, і поки захисник їхав на зміну, рахунок змінився на 7 : 1. Наступний гол, з інтервалом в 10 секунд, закинув Артем Шарець, коли шайба відлетіла від ключки в ворота після кидка Владислава Зубрійчука, асистентом в цьому моменті став також Олександр Заруба.

Третій період пройшов у відпочинку після активного темпу другої двадцятихвилинки. Одного разу заробили більшість, але реалізувати ії не змогли. Зате високу активність проявили на останніх п'яти хвилинах періоду. Спочатку сольний прохід Владислава Дем'яненка змусив навіть самих тихих уболівальників кричати від радості, ну а далі повелителем гри став капітан харків'ян Арсен Москаленко. Спочатку захисник оформив дубль в матчі після того, як спритно обіграв суперників і, виїхавши на п'ятак, майстерно кинув по воротах, а незабаром і хет-трик. Тут допоміг Владислав Дем'яненко - віддав пас Арсену в своїй зоні, а захисник втік один на один з голкіпером, знову змусивши його капітулювати.

Дружба – Кременчук 8:0 (3:0; 2:0; 3:0)

Сценарій вчорашнього матчу повторився - автором швидкого гола став Олександр Заруба, асистентом виступив Ілля Бєсєдін. З перших хвилин господарі грали активно, володіючи шайбою в чужій зоні та змушуючи суперників вести гру в обороні. Продовжив розвивати гольовий успіх Арсен Москаленко, який пробив голкіпера гостей з гострого кута. Рахунок змінився на 3 : 0 за дві хвилини до кінця періоду - Арсен Москаленко оформив дубль.

На початку другого періоду ми залишилися в меншості, проте суперникам «реалізувати зайвого» не вдалося - впевнено діяли захисники, а воротар Руслан Коцура був непохитний. На дев'ятій хвилині гри Олександр Заруба і Кирило Удальцов розіграли шайбу та віддали Данилу Котюку, який вже був готовий завдати кидка по воротах. Рахунок змінився на 4 : 0. В середині періоду Арсен Москаленко вийшов «1 в 0» з воротарем, після чого шайба опинилася у воротах «Кременчука» в п'ятий раз. Таким чином, капітан оформив «хет-трик» другий матч поспіль.

Початок третьої двадцятихвилинки залишився за господарями - гравці володіли шайбою і створювали небезпечні моменти біля воріт «Кременчука». На середині періоду Артем Шарець залишив шайбу Володимиру Ревенку, ну а захиснику залишилася лише справа техніки – 6 : 0. За 2 хвилини до кінця з вигідної позиції кидав Ілля Бєсєдін. Нападник не схибив – 7 : 0. Передачі записали на Арсена Москаленка та Матвія Якименка. Остаточний рахунок поєдинку встановив Володимир Ревенко, який зважився на сольний прохід з кидком за 10 секунд до кінця основного часу. Дружбовці довели матч до впевненої перемоги, а Руслан Коцура залишив свої ворота в недоторканності.